Piękna Marta Żmuda Trzebiatowska z mężem na ślubie Miszczaka i Cieślak. Rzadko mamy okazję oglądać ich razem

Marta Żmuda Trzebiatowska - ślub Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak

Marta Żmuda Trzebiatowska - ślub Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak

Na ślubie Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak pojawiła się cała plejada gwiazd. Wśród nich nie mogło zabraknąć Marty Żmudy Trzebiatowskiej. Zobacz, jaką stylizację wybrała na tę szczególną okazję.

W sobotę odbył się ślub Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak. Ceremonia odbyła się w Kolegiacie św. Anny w Krakowie. W trosce o bezpieczeństwo zaproszonych gości, wszyscy musieli zrobić przed wejściem test na koronawirusa. Budynek okrążyła ochrona, która miała dopilnować, aby na teren gmachu kościoła weszły wyłącznie osoby znajdujące się na liście gości. Zakochani przybyli na miejsce luksusowym mercedesem.

Nowożeńcy wysłali ślubne zaproszenia do blisko 200 gości, wśród których nie brakowało gwiazd. Na pokładzie zamówionych specjalnie na tę okazję autobusów znaleźli się m.in. Ewa DrzyzgaAgnieszka Woźniak-StarakJoanna Przetakiewicz, Rinke Rooyens. Szczególną uwagę paparazzi przykuła Marta Żmuda Trzebiatowska, która na tę okazję wybrała przepiękną kreację.

Marta Żmuda Trzebiatowska na ślubie Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak

Marta Żmuda Trzebiatowska kilka miesięcy temu musiała zrezygnować z pracy na planie zdjęciowym, ponieważ po raz drugi została mamą. Gwiazda przez cały ten czas unikała paparazzi oraz nie udzielała wywiadów na temat ciąży. Wiadomo jednak, że urodziła córeczkę, której oddała się bez reszty. Mimo to ostatnio udało jej się wyrwać z domowego zacisza i zaszczyciła swoją obecnością galę rozdania Orłów 2021, gdzie zaprezentowała się w prześwitującej kreacji.

Aktorka odnosi wiele sukcesów zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Od 2015 roku jest żoną aktora Kamila Kuli, którego widzowie mogą kojarzyć z roli Szczepana w serialu Na dobre i na złe. Para wychowuje razem 4-letniego synka Bruna oraz córkę Klarę.

Na ślubie Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak nie mogło zabraknąć Marty, która od kilku lat przyjaźni się z panną młodą. Kobiety poznały się na planie Ślubów panieńskich i od razu zauważyły, że nadają na tych samych falach. Mimo że często walczą o tę samą rolę, mają ze sobą świetny kontakt. Zdarzało im się nawet wyjechać na wspólne, babskie wakacje.

Marta w tym niezwykle ważnym dla Anny dniu, zachwyciła wszystkich modną kreacją. Aktorka włożyła długą sukienkę w duże kwiaty. Z pozoru prosta stylizacja robiła piorunujące wrażenie. Wszystko za sprawą głębokiego dekoltu w kształcie litery V. W miejscu zakończenia doszyto pojedyncze pasma materiału, które po zawiązaniu na szyi tworzyły stylowy choker. Kreację, jak i stylową biżuterię zaprojektowała dla niej na tę okazję Magda Butrym.

Żmuda Trzebiatowska postawiła na niezbędne minimum dodatków. W dłoni trzymała niewielką czarną torebkę z frędzlami, a na nogi założyła srebrne, wiązane na kostce szpilki. Niezwykle dekoracyjnym elementem były okrągłe kolczyki, które pięknie lśniły w promieniach słońca. Rozpuszczone włosy dodały jej jeszcze więcej uroku, podobnie jak grzywka z przedziałkiem na środku, która podkreśliła jej urodę.

Zdjęcia znajdziecie w naszej galerii.


AFPS_20210821_4706_0018AFPS_20210821_4706_0020
Marta Żmuda Trzebiatowska - ślub Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak

Marta Żmuda Trzebiatowska - ślub Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×