Żmuda Trzebiatowska wróciła do pracy krótko po porodzie. Nawet w za dużych ciuchach jej sylwetka wygląda zachwycająco

Marta Żmuda Trzebiatowska

Marta Żmuda Trzebiatowska

Marta Żmuda Trzebiatowska wróciła na plan serialu Blondynka po przerwie spowodowanej epidemią koronawirusa w Polsce. Są zdjęcia z planu. 

Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula w maju zostali rodzicami po raz drugi. Chociaż w mediach zaledwie chwilę po porodzie pojawiły się zdjęcia rodziców sprzed szpitala, to sama aktorka o tym, że ich rodzina się powiększyła, poinformowała dopiero kilka dni później. Na Instagramie zamieściła rozczulający post. Dodała ilustrację z książki, na której młoda mama trzyma maleństwo. W opisie zacytowała fragment wiersza, a także podzieliła się swoimi odczuciami na temat macierzyństwa:

Najpiękniejsza i najtrudniejsza rola, z jaką przyszło mi się w życiu zmierzyć – MAMA – napisała.

Marta Żmuda Trzebiatowska wróciła na plan serialu Blondynka

Gwiazda należy do grona tych kobiet, która nawet w ciąży nie zwalniają tempa. Przez cały jej okres była aktywna zawodowo i nawet pandemia koronawirusa nie powstrzymała jej przed nowymi projektami. Wraz z Kamilem stworzyli swój własny serial. #ZostańWdomu, bo o nim mowa, w mig podbił serca internautów, którzy czekają na kolejne odcinki.

Jak podawało jakiś czas temu, Świat&Ludzie Żmuda Trzebiatowska miała powrócić na plan serialu Blondynka w sierpniu. Aktorka w oczekiwaniu na powrót do pracy zawodowej nie próżnowała. Postanowiła odwiedzić fryzjera i zmienić fryzurę. Efektami metamorfozy pochwaliła się jakiś czas temu na Instagramie.

Gwiazda nareszcie się doczekała. Zdjęcia do serialu ruszyły pełną parą. Kręcone są w malowniczym Supraślu oraz jego okolicach. Praca wre i już niedługo miłośnicy serialu po raz kolejny zobaczą swoich ulubionych bohaterów na ekranie.

Dzisiaj mamy do zagrania wcale nie łatwą scenę, ale zarówno zwierzęta, jak i aktorzy całkiem nieźle sobie radzą. W najnowszym sezonie zapraszamy widzów na spotkanie z ulubionymi bohaterami. Po raz kolejny wójt Traczyk wpadnie na szatański pomysł, dzięki któremu zechce zachować nieśmiertelność, a mieszkańcy Majaków zjednoczą przeciwko niemu siły – mówił reżyser Blondynki Mirosław Gronowski.

W najnowszym sezonie ma wydarzyć się sporo ciekawych wątków. Wiszniewska właścicielka trzech król o wdzięcznych imionach — Azja, Europa i Afryka po raz kolejny będzie mogła liczyć na pomoc pani weterynarz. Z pomocą Dawida będzie inseminować krowy.

W tym sezonie pojawi się cały zwierzyniec – psy, koty, a nawet pyton – zdradziła Marta Żmuda Trzebiatowska.

Nie możemy doczekać się emisji zapowiadanych odcinków. Szczególnie że aktorka prezentuje się zachwycająco. Nawet w za dużych ubraniach olśniewa urodą.


Marta Żmuda Trzebiatowska na planie Blondynki

Marta Żmuda Trzebiatowska na planie Blondynki

Marta Żmuda Trzebiatowska na planie Blondynki

Marta Żmuda Trzebiatowska na planie Blondynki

Marta Żmuda Trzebiatowska na planie Blondynki

Marta Żmuda Trzebiatowska na planie Blondynki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×