Marta Żmuda Trzebiatowska o byciu singielką: Wprowadziłam się do mieszkania, które miało być dla nas. Rozpłakałam się

Marta Żmuda Trzebiatowska

Marta Żmuda Trzebiatowska ma za sobą długi związek z Adamem Królem. Wielokrotnie media podawały informację, że para planuje ślub. Niestety, za każdym razem okazywało się, że są to tylko nieprawdziwe plotki. Teraz aktorka w wywiadzie dla Grazii powiedziała, że tkwiła w związku, który powinna zakończyć o wiele wcześniej. Nie zrobiła tego, ponieważ jest zbyt mało odważna.

Pamiętam, jak wprowadziłam się do mieszkania, które miało być dla nas, a zostało tylko dla mnie. Weszłam do domu, zobaczyłam puste ściany i najpierw się rozpłakałam. Teraz w tym dużym domu organizuję spotkania, gotuję, zapraszam przyjaciół. Jestem w tym świetna. Poza tym chciałabym mieć dużo dzieci i je wychowywać – zdradziła. –  Teraz się zmieniam. Stwarzam na nowo. Ostatnio przypomniałam sobie, że mam poczucie humoru. Do tej pory łatwo było mnie onieśmielić. Przestawałam żartować i zamykałam się w sobie. A przecież kiedyś potrafiłam rozśmieszyć wszystkich… Dopiero teraz przypominam sobie różne rzeczy, które lubię. I dopiero teraz zauważam, jak lubię swoją kobiecość. Najpierw to poczucie humoru – coraz śmielsze. Potem sukienki i wszelkie kobiece dodatki. Przecież ja rok temu biegałam w męskich szortach i w bejsbolówce! Byłam raczej typem sportowym. Uwierzycie? Dzieci znajomych mówimy o mnie „ciotka militarna”. Teraz na co dzień chodzę w sukienkach i uczę się luzu. Swoją drogę chyba trzeba znaleźć niezależnie od mężczyzny. 

Gwiazda nie ukrywa, że ma dużo do nadrobienia, ale pomogą jej w tym przyjaciółki – Natalia Jaroszewska i Anna Cieślak (zobacz: Marta Żmuda Trzebiatowska i Anna Cieślak nie szczędzą sobie czułości. Musicie zobaczyć to zdjęcie!). Obecnie Marta Żmuda Trzebiatowska chce skupić się na karierze i na rozwijaniu pasji. Nie wyklucza jednak, że może się niedługo zakochać, ale będzie to już zupełnie inny związek niż ten poprzedni.

Już się wyleczyłam z noszenia spodni w związku i dbania o wszystko – stwierdziła.

Jesteśmy pewni, że niedługo Marta spotka na swojej drodze mężczyznę, z którym stworzy udaną relację!

 

Marta Żmuda Trzebiatowska, Natalia Jaroszewska i Anna Cieślak

Fotografia: screen z Facebook.com


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×