Szukaj

Mandaryna świętuje 41 urodziny uroczym zdjęciem z dzieciństwa. Nic się nie zmieniła!

Marta Wiśniewska urodziny

Marta Wiśniewska urodziny

Marta Wiśniewska pokazała zdjęcie z dzieciństwa

Marta Wiśniewska świętuje 41. urodziny. Z okazji swojego specjalnego dnia, gwiazda podzielił się wyjątkowym zdjęciem z dzieciństwa i udostępniła emocjonalny wpis. Fani byli oczarowani tym, jak wyglądała jako mała dziewczynka. Zmieniła się? Zobaczcie zdjęcie!

Dla Marty Wiśniewskiej to naprawdę wyjątkowy dzień. Była żona Michała Wiśniewskiego świętuje 41. urodziny – choć trudno w to uwierzyć, bo wciąż wygląda, jakby miała 20 lat. Z okazji swojego święta, gwiazda postanowiła ucieszyć fanów zdjęciem z dzieciństwa. Na jej Instagramie pojawiła się urocza sklejka, na której Marta pokazała fotkę z lat dziecięcych i aktualne zdjęcie.

Do wyjątkowej fotografii Wiśniewska dołączyła emocjonalny wpis, w którym zdradziła, że wiek niczego w niej nie zmienia i wcale nie przejmuje się mijającymi latami:

Uśmiecham się do swoich 41lat. Hmmm, w sumie myślałam, że zawsze będę miała 30. No ale skoro jednak czas się nie zatrzymał, dopłynęłam do 41… Była to bardzo ciekawa, pełna wzburzonych fal ( często morskich bałwanów), ale również przyjemnie spokojna podróż. Nie, żebym już nie chciała dalej płynąć…Wręcz przeciwnie. Mam wielki apetyt na kolejne wyzwania i przygody. Lubię siebie dojrzałą, świadomą swoich zalet (wad nie pamiętam, patrząc na pesel mam prawo). Fajnie, że już nic nie muszę a wszystko mogę. Mogę odważnie iść do przodu drogą, którą sama wybrałam ……

Mogę być dumna ze swoich niesamowitych dzieci. Niebanalnych, wrażliwych, mądrych, pełnych pasji. Mogę cieszyć się z mnóstwa zrealizowanych marzeń i pomysłów będących jeszcze w poczekalni. Mogę ze wzruszeniem patrzeć na zdjęcie małej dziewczynki, która zawsze chciała śpiewać i tańczyć, którą mama zaprowadziła na przesłuchanie do dziecięcego zespołu a później, z młodszą siostrą na rękach, godzinami czekała aż jej córka wyskoczy z sali i tanecznym krokiem wrócą do domu (tramwajem nr 4).

Mogę wspominać tatę, najmądrzejszego, najsilniejszego, najodważniejszego mężczyznę, z niebanalnym poczuciem humoru. Mogę kolekcjonować uśmiechy wszystkich MDSowiczów, dzięki którym osiągnęłam zawodowy sukces. A moja taneczna pasja przepływa przez ich wrażliwość. Mogę spojrzeć w lustro i uśmiechnąć się do kobiety szczęśliwej, która żyje tu i teraz, która może wtulić się w ramiona swojego mężczyzny i czuć luksus bycia sobą ❤️#urodziny

Pozostaje jedynie życzyć wszystkiego najlepszego. 😉

Mandaryna jednym słowem zagięła przyjaciółkę Michała Szpaka w programie na żywo. To musiało zaboleć [WIDEO]

Anna Mucha zaczyna wyglądać jak Mandaryna! Za chwilę jej nie odróżnimy!

Mandaryna z ukochanym wyskoczyli na kawę. Bez scenicznych strojów i makijażu ciężko rozpoznać w niej gwiazdę „Ev’ry Night”


Mandaryna świętuje 41. urodziny

Mandaryna świętuje 41. urodziny

Mandaryna i Paweł Wójcik – Róże Gali 2018

Mandaryna i Paweł Wójcik – Róże Gali 2018

Mandaryna i Doda na wspólnym zdjęciu

Mandaryna i Doda na wspólnym zdjęciu

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×