Marta Wiśniewska jest znowu zakochana jak nastolatka! Wreszcie oficjalnie pokazała światu swojego tajemniczego królewicza!

Marta Wiśniewska pokazała swojego nowego partnera

Wszyscy pamiętamy jak śliczna Marta Wiśniewska stawiała swoje pierwsze kroki na show-biznesowych salonach. Wówczas na jej drodze pojawił się czerwonowłosy królewicz – Michał Wiśniewski, który ochoczo przygarnął ją pod swoje ramiona. Przypomnijmy, że po dwóch latach znajomości, w 2002 roku Mandaryna była już żoną Wiśniewskiego. Marta i Michał doczekali się parki cudnych dzieci.

Po czterech latach boskiej sielanki, para zdecydowała się rozwieść. W 2009 roku, podczas sesji zdjęciowej dla magazynu CKM, atrakcyjna Mandaryna poznała sympatycznego fotografa Wojtka Bąkiewicza, który wówczas dał jej potrzebne poczucie bezpieczeństwa. Ich związek układał się świetnie. Jednak w 2014 roku para nagle się rozstała. Marta zniknęła z salonów, aby skupić się wreszcie na swojej największej pasji, czyli tańcu. Prowadzi bowiem kilka szkół tańca dla dzieci i młodzieży w warszawie, a jej wychowankowie odnoszą ogromne sukcesy na całym świecie.

Na szczęście na drodze Marty pojawił się kolejny królewicz, który natychmiast skradł jej serce. Marta wreszcie znalazła prawdziwą miłość. Jest nim przystojny Paweł Wójcik!

Nowy chłopak Mandaryny tym razem nie ma nic wspólnego z show-biznesem. Jest bowiem poważnym i szanowanym prawnikiem. Marta długo ukrywała Pawła przed światem, nie chciała publicznie mówić o swoim nowym związku:

Nie afiszujemy się, ale też nie mamy nic do ukrycia. Po latach cenię sobie w życiu prywatność – powiedziała Mandaryna w magazynie Rewia

Jednak ostatnio zmieniła zdanie i wspólnie z całą rodziną wybrała się na imprezę branżową. Oczywiście jej obecność, w objęciach przystojnego Pawła wzbudziła ogromne zainteresowanie fotoreporterów. Marta wyglądała na bardzo szczęśliwą. Na zdjęciach widać, że Paweł przypadł do gustu również jej dzieciom, piętnastoletniemu Xavierowo oraz czternastoletniej Fabienne. Cała rodzinka dumnie paradowała po ulicy!

Życzymy Marcie, aby u boku Pawła Pawika znalazła prawdziwe szczęście.

Córka Michała Wiśniewskiego i Mandaryny zmienia się jak kameleon! Podrosła i zafundowała sobie na głowie istne szaleństwo! Oniemieliśmy

Mandaryna znowu zmieniła fryzurę! Tak dobrze nie wyglądała nawet za czasów “Ev’ry Night”

Magda Femme została seksowną blondynką! Chce być piękna jak Mandaryna?

Nastoletnia córka Marty Wiśniewskiej to jej klon! Na tej fotce dziewczyny wyglądają jak siostry!


Marta Wiśniewska pokazała swojego chłopaka

Marta Wiśniewska pokazała swojego chłopaka

Madaryna z synem Xavierem

Madaryna z synem Xavierem

Marta Wiśniewska pokazała swojego chłopaka

Marta Wiśniewska pokazała swojego chłopaka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×