Szukaj

Odchudzona Marta Wierzbicka pochwaliła się nogami. Nie dość, że szczupłe, to jeszcze długie aż do nieba

Marta Wierzbicka pokazała nogi

Marta Wierzbicka pokazała nogi

Marta Wierzbicka na najnowszym zdjęciu na Instagramie wyeksponowała swoje nogi. Są długie i bardzo szczupłe. Internauci zachwyceni.

Marta Wierzbicka zaskoczyła swoich fanów niesamowitą metamorfozą. Bardzo schudła i zupełnie nie przypomina siebie sprzed lat. Obecnie najczęściej można zobaczyć ją na deskach teatrów i w sieci, a na każdym kolejnym zdjęciu zachwyca sylwetką. Tym razem pochwaliła się szczupłymi, długimi do nieba nogami.

Marta Wierzbicka pokazała nogi

Wierzbicka popularność zdobyła rolą zbuntowanej nastolatki Oli w serialu Na Wspólnej. Dorastała na oczach widzów. Do obsady dołączyła w 2005 roku. Po 14 latach, ku wielkiemu zaskoczeniu widzów, postanowiła zrezygnować z udziału w hicie TVN. Od czasu do czasu pojawia się jedynie w nielicznych epizodach.

Chociaż nie możemy oglądać jej obecnie w żadnym innym serialu, to nie zrezygnowała z show-biznesu. Wzięła udział w Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami, oraz była uczestniczką programu Azja Express, gdzie dała się poznać fanom z nieco innej strony. Udział w programie przysporzył jej wielu nowych fanów, więc zaczęła wyrastać również na gwiazdę Instagrama. Jej poczynania w social mediach śledzi coraz więcej osób.

Oczywiście wszyscy zainteresowani są jej metamorfozą. Jak to zrobiła? W wywiadzie dla Jastrząb Post powiedziała, że nie stosowała żadnych diet, ani treningów:

Nigdzie się nie wypowiadałam na temat tego, jak tego dokonałam. I również tutaj tak pozostanie. Mogę tylko powiedzieć, że żadnych diet ani treningów nie stosowałam. Jakoś tak samoistnie.

Tym bardziej zachwyca, że efekty są trwałe, a ona co jakiś czas chwali się figurą. Tym razem wyeksponowała nogi. Pozuje na łodzi, twarz wystawia do słońca, a w oczy przede wszystkim rzucają się właśnie dolne kończyny aktorki. Są szczupłe i długie do nieba.

 

View this post on Instagram

#weekendvibes

A post shared by Marta Wierzbicka (@mtttttm) on

Zdjęcie zachwyciło internautów. Piszą, że Marta cudnie wygląda. Pojawił się nawet wierszyk.

Nie kołysać łódeczki, nie wywalić Marteczki przypadkiem do rzeczki!

Tak to można wypoczywać.


Marta Wierzbicka chwali się długimi nogamiMarta Wierzbicka

Marta Wierzbicka

Marta Wierzbicka

Marta Wierzbicka

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×