Marta Wierzbicka w bikini w wisienki opala się nad rzeką. Z wakacji na wakacje jest coraz zgrabniejsza

Wierzbicka Marta

Wierzbicka Marta

Marta Wierzbicka z dnia na dzień jest coraz szczuplejsza. Gwiazda postanowiła skorzystać z pięknej pogody i długi weekend spędza nad rzeką. Po raz kolejny zachwyca zgrabną sylwetką.

Marta Wierzbicka popularność rolą zbuntowanej nastolatki Oli w serialu Na Wspólnej. Aktorka dorastała na oczach widzów. Do obsady hitu TVN dołączyła w 2005 roku. Po 14 latach, ku wielkiemu zaskoczeniu widzów postanowiła zrezygnować z udziału w tej produkcji. Od czasu do czasu pojawia się jedynie w nielicznych epizodach.

Chociaż gwiazdy nie możemy oglądać w żadnym innym serialu, to nie zrezygnowała ona z show-biznesu. Marta wzięła udział w największym tanecznym show, czy Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami, oraz była uczestniczką programu Azja Express. To właśnie w tej drugiej produkcji dała się poznać fanom z nieco innej strony. Udział w programie przysporzył jej wielu nowych fanów, a dzięki temu aktorka wyrosła również na gwiazdę Instagrama. Staje się bardzo popularną influencerką, a jej poczynania w social mediach z dnia na dzień śledzi coraz więcej osób.

Marta Wierzbicka odpoczywa nad rzeką

Długi czerwcowy weekend zaskoczył wszystkich iście tropikalną pogodą. W social mediach, aż roi się od zdjęć wypoczywających gwiazd. Z pięknej aury skorzystała również Marta Wierzbicka, która postanowiła wypocząć nad Narwią. Celebrytka wybrała się nad rzekę, a pięknymi zdjęciami postanowiła podzielić się ze swoimi obserwatorami.

Gwiazda w kolorowym bikini łapie promienie słońca na łódce i świetnie się bawi. Widać, że krótki urlop zdecydowanie jej służy. Aktorka jest uśmiechnięta, oraz wypoczęta, ale to od jej szczupłej sylwetki po prostu nie można oderwać oczu.

Jaki to był piękny dzień. Jak Wasz długi weekend? – pyta pod zdjęciami aktorka.

Gwiazda jakiś czas temu przeszła bardzo spektakularną metamorfozę. Wcześniej kojarzona była z nieco pełniejszymi kształtami. Teraz może pochwalić się figurą modelki i niezwykle smukłą talią. Szczupła sylwetka aktorki jest tematem dla wielu kolorowych magazynów, jednak jak twierdzi sama zainteresowana, nie kryje się za tym żadna szczególna historia. Pewne jest, że nie stosowała żadnej diety ani intensywnych treningów. Jak zdradziła jakiś czas temu w rozmowie z Jastrząb Postkilogramy zgubiła „samoistnie”.


Marta Wierzbicka

Marta Wierzbicka

Marta Wierzbicka

Marta Wierzbicka

Marta Wierzbicka

Marta Wierzbicka pokazała złoty pierścionek

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×