Szukaj

Chudziutka jak igiełka Marta Wierzbicka wygina się na swoim prywatnym jachcie. Pozazdrościła jej nawet Joanna Koroniewska

Marta Wierzbicka

Marta Wierzbicka

Marta Wierzbicka doskonale wie, jak najlepiej wykorzystać tropikalne upały. Gwiazda właśnie pochwaliła się zdjęciem z pobytu na prywatnym jachcie. Nawet koleżanka po fachu pozazdrościła jej takich wakacji. 

Marta Wierzbicka popularność rolą zbuntowanej nastolatki Oli w serialu Na Wspólnej. Aktorka dorastała na oczach widzów. Do obsady hitu TVN dołączyła w 2005 roku. Po 14 latach, ku wielkiemu zaskoczeniu widzów postanowiła zrezygnować z udziału w tej produkcji. Od czasu do czasu pojawia się jedynie w nielicznych epizodach.

Młoda aktorka odeszła z serialu, ale nie zrezygnowała całkowicie z show-biznesu. Nadal pojawia się w różnego typu telewizyjnych shows. Wzięła udział w najpopularniejszym programie telewizji Polsat, czyli Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami. Jednak swoim fanom z zupełnie innej strony dała się poznać podczas programu Azja Express. Marta pokazała tam swoje prywatne oblicze i to, jak potrafi zachowywać się w trudnych i kryzysowych sytuacjach. Dzięki udziałowi w programie TVN zyskała wielu kolejnych fanów, a jej kariera w sieci powoli zaczęła się rozkręcać. Gwiazda po odejściu z serialu skupiła się bowiem na social mediach. Swoich sił próbuje jako influencerka i trzeba przyznać, że idzie jej to całkiem dobrze.

Marta Wierzbicka na prywatnym jachcie

Marta Wierzbicka zdecydowanie wie, jak korzystać z lata i pięknej pogody. Widać, że jej żywiołem zdecydowanie jest woda. Na kanale społecznościowym, który prowadzi, często pojawiają się jej zdjęcia z wypadów na łódkę. Aktorka nie ma żadnych problemów z tym, by pokazywać się swoim fanom w bikini. Nie można się jej dziwić, ponieważ ma nogi aż do nieba i figurę modelki. Gwiazda jakiś czas temu przeszła prawdziwą metamorfozę. Z pyzatej nastolatki zmieniła się w piękną kobietę o smukłej tali i bardzo ponętnych kształtach.

Korzystając z prawdziwie tropikalnej aury, Marta po raz kolejny wybrała się nad wodę. Okazuje się, że wypoczywała na swoim prywatnym jachcie. Tutaj musimy docenić jej poczucie humoru.

Taka sytuacja- ja i mój jacht. Żartuje, nie mój.

Pod postem natychmiast znalazło się mnóstwo komentarzy, w których fani komplementują sylwetkę swojej ulubienicy. Zdjęcie koleżanki po fachu skomentowała również Joanna Koroniewska.

Zazdraszczam – napisała Joanna pod zdjęciem Marty.

Długo nie musiała czekać na odpowiedź z jej strony.

@joannakoroniewska nie narzekaj ty byłaś na wakacjach 2 tyg.

Niestety Joanna na urlopie nie mogła cieszyć się błogim lenistwem tak, jak Marta.

@mtttttm trzy, ale z dziećmi to się nie liczy.

Prawda, że Marta z dnia na dzień zachwyca coraz piękniejszą sylwetką ?


Marta Wierzbicka

Marta Wierzbicka

Marta Wierzbicka

Marta Wierzbicka

Marta Wierzbicka

Marta Wierzbicka

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×