Marta Wierzbicka w bikini wspina się na palmę. Dopiero na tym zdjęciu widać, jak bardzo schudła

Marta Wierzbicka

Marta Wierzbicka w bikini próbowała wspiąć się na palmę. Gwiazda pokazała zdjęcia ze swojego urlopu i kolejny raz zachwyciła swoją szczupłą sylwetką. Jak wygląda?

Marta Wierzbicka w zeszłym roku przeszła spektakularną metamorfozę. Zrzuciła sporo nadprogramowych kilogramów, dzięki czemu może cieszyć się znakomitą, szczupłą sylwetką. Co jakiś czas chętnie pokazuje ją w social mediach, gdzie umieszcza zdjęcia nie tylko w dopasowanych ubraniach, ale zdarza się też, że w bikini.

Tak jak ostatnio, kiedy pochwaliła się zdjęciem z urlopu. Wykorzystując przerwę od służbowych obowiązkach, wybrała się na zasłużony odpoczynek. Ładuje akumulatory w Sao Tome, czyli stolicy Wyspy Św. Tomasza. Czas poświęca na zwiedzaniu, dzięki czemu poznaje historię danego miejsca, ale nie tylko.

Marta Wierzbicka wspina się na drzewo. Jak wygląda?

Aktorka nie zapomina przy tym o zabawie, a tej z pewnością nie brakowało w momencie, w którym wpinała się na plamę. Ubrana jedynie w bikini i słomkowy kapelusz próbowała się wspiąć jak najwyżej i ku uciesze fanów, opublikowała nagranie na swoim Instastory. Dzięki temu można się przekonać, że gwiazda nadal może cieszyć się idealną sylwetką.

Marta Wierzbicka na wakacjach

Marta Wierzbicka na wakacjach

Jaką dietę stosowała Marta Wierzbicka?

Chociaż sekret figury Wierzbickiej nadal jest tajemnicą, pewne jest, że nie stosowała żadnej diety ani intensywnych treningów. Jak zdradziła jakiś czas temu w rozmowie z Jastrząb Post, kilogramy zgubiła „samoistnie”.  Chociaż bez problemu wchodzi w rozmiar 36., waga nigdy nie była dla niej priorytetem:

Żyję w zgodzie ze swoim ciałem niezależnie od tego, czy mam parę kilo plus, czy parę kilo na minusie. Zawsze jest mi ze sobą dobrze, bo najważniejsze jest to, jak czujemy się w głowie. Jeżeli czujemy się dobrze w głowie, to wtedy widać to też na zewnątrz.

Trzeba przyznać, że takie podejście jest godne naśladowania.

Zobacz: Marta Wierzbicka zaoszczędziła na fryzjerze! Sama chwyciła za nożyczki i obcięła sobie włosy. Efekt końcowy jak z salonu!


Marta Wierzbicka na wakacjach

Marta Wierzbicka na wakacjach

Marta Wierzbicka je spaghetti

Marta Wierzbicka je spaghetti

scena z: Marta Wierzbicka, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

scena z: Marta Wierzbicka, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×