Szukaj

Marta Wierzbicka przeżyła prawdziwy dramat. Zdecydowała się na udział w „Azji Express”, a w Polsce umierała jej najbliższa osoba

Marta Wierzbicka straciła dziadka

Marta Wierzbicka straciła dziadka

Marta Wierzbicka straciła ukochaną osobę

Marta Wierzbicka była jedną z największych gwiazd jesiennego hitu stacji TVN – Azja Express. W show dała się poznać jako bardzo emocjonalna dziewczyna, która nie kryła łez, zdenerwowania, zrezygnowania, czy determinacji. Marta zaprezentowała naprawdę pełny wachlarz emocji, których nie zamierzała ukrywać.

Od finałowego odcinka programu Azja Express minęło już kilka tygodni. Mimo wszystko uczestnicy show wciąż udzielają wywiadów i zdradzają szczegóły produkcji. Jak się okazuje Marta miała wiele powodów do rozchwiań emocjonalnych.

W ostatniej rozmowie z Łukaszem Jakóbiakiem, Wierzbicka zdradziła, że o mały włos nie wyjechałaby do Indii. Powodem był ciężki stan zdrowia ukochanego dziadka aktorki.

Trzy dni przed wyjazdem stwierdziłam, że ja nie jadę. Dostałam ataku paniki, ryku strasznego, że nie chcę jechać do tych Indii, bo mój dziadek chorował bardzo – zdradziła.
Martę do wyjazdu namówiła mama. Wtedy gwiazda serialu Na Wspólnej odwiedziła dziadka w szpitalu. Ku swojemu zdziwieniu zastała staruszka w bardzo dobrej formie. Fakt ten przekonał ją, by jednak podjąć ryzyko i wyjechać do Azji z ekipą TVN. Niestety, w trakcie realizacji programu stan dziadka Marty pogorszył się i niedługo po wyjeździe wnuczki zmarł.
Tak w połowie wyjazdu tak się zorientowałam, że chyba coś jest nie tak w domu. Czułam to z rozmów z mamą raz na jakiś czas i niestety miałam dobre przeczucie. Jak wróciłam, to już nie mogliśmy się pożegnać – powiedziała Wierzbicka.

Jak się okazuje, rodzice Marty ukrywali przed nią tę smutną wiadomość. Wiedzieli, że w takim momencie informowanie córki o śmierci dziadka będzie niewłaściwe.

Na początku byłam strasznie zła, ale potem mi przeszło, bo stwierdziłam, że oni zrobili to dla mojego dobra i na dobre mi to wyszło – wyznała aktorka.

Marcie bardzo współczujemy.

Zobacz: Antoni Pawlicki jest homofobem?! Obraził gejów w TVN! Jak on mógł to powiedzieć na wizji?!

Zobacz: Social media bezlitosne dla puszystych celebrytek? Przekonały się o tym Dorota Wellman, Ewa Farna, Dominika Gwit… A to tylko początek listy!

Zobacz: Azja Express 2: Wielki finał! Kto wygrał najpopularniejsze show tej jesieni?


Marta Wierzbicka - pokaz La Mania i 50. urodziny Joanny Przetakiewicz

Marta Wierzbicka - pokaz La Mania i 50. urodziny Joanny Przetakiewicz

Marta Wierzbicka - Azja Express 2, konferencja

Marta Wierzbicka - Azja Express 2, konferencja

Marta Wierzbicka - Wielki Mecz TVN i WOŚP 2017

Marta Wierzbicka - Wielki Mecz TVN i WOŚP 2017

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×