Marta Wierzbicka błyskawicznie schudła. Nikt nie wiedział, że kryje się za tym poważna choroba. Dopiero teraz wyznała prawdę

Marta Wierzbicka

Marta Wierzbicka

Marta Wierzbicka w pewnym momencie mocno schudła. Bardzo długo unikała tego tematu albo odpowiadała wymijająco. W końcu była gotowa zdradzić prawdę.

Marta Wierzbicka bardzo szybko rozpoczęła swoją karierę aktorską. Kiedy miała 15 lat, zadebiutowała w serialu Na Wspólnej i zdobyła sympatię widzów. Przez wiele lat dorastała na ekranie i była jedną z największych gwiazd młodego pokolenia. Bez wątpienia można uznać, że była Julią Wieniawą tamtych czasów. U szczytu sławy postanowiła ograniczyć pracę na planie tasiemca i pojawia się w nim sporadycznie. Od tamtej pory bardzo dużo czasu spędza w teatrze, który stał się jej drugim domem.

Gwiazda z perspektywy czasu przewartościowała swoje życie. Nie mówi już zbyt chętnie o swoich związkach. Wiadomo jednak, że od dłuższego czasu jest zakochana, co potwierdziła w rozmowie z reporterką Jastrząb Post:

Ja uważam, że miłość nie musi otrzymywać poklasku. Nie trzeba nią emanować i wszędzie pokazywać, jak to się jest zakochanym. Wystarczy, że ma się to w domu i tyle. Po prostu tak nam jest lepiej. Ja wolę, żeby to wszystko zostało gdzieś tam między nami. Nie potrzebuję się z tym obnosić.

Marta Wierzbicka o poważnej chorobie

Jakiś czas temu głośno było o Marcie, za sprawą jej spektakularnej metamorfozy. Aktorka w przeszłości miała pełne kształty, jednak po odejściu z Na Wspólnej przeszła sporą przemianę. Bardzo długo nie mówiła, co tak naprawdę stało za radykalną utratą kilogramów. W podcaście Żurnalisty przyznała, że starała się unikać tego tematu:

Był taki moment, jak ja schudłam, że wszyscy się pytali, dlaczego ja schudłam. Wszędzie były te pytanie. Broniłam się wtedy, żeby nie wpaść w szufladę, że to jest Marta, która schudła i teraz będzie opowiadała, że schudła. Więc ja nie chciałam opowiadać, dlaczego schudłam i po co.

30-latka najwidoczniej przepracowała w sobie trudny temat i zdecydowała się wyjawić prawdę:

Miałam problemy zdrowotne, ale udało mi się to unormować, dlatego schudłam – wyznała.

Na szczęście aktorka poradziła sobie z problemem. Spodziewaliście się, że za jej utratą wagi kryje się coś więcej?


Marta Wierzbicka pozuje topless

Marta Wierzbicka pozuje topless

Marta Wierzbicka pozuje topless

Marta Wierzbicka pozuje topless

Marta Wierzbicka pokazała garderobę

Marta Wierzbicka pokazała garderobę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×