Marta Wierzbicka wzięła się za wiosenne porządki i pokazała garderobę. Urządziła ją w przemyślany sposób

Marta Wierzbicka pokazała garderobę

Marta Wierzbicka pokazała garderobę

Marta Wierzbicka wzięła się za wiosenne porządki w swoim domu. Aktorka postanowiła przy okazji pokazać fanom, jak wygląda jej garderoba. Zobaczcie zdjęcia. 

Marta Wierzbicka to aktorka doskonale znana widzom z serialu Na Wspólnej. Gwiazda trafiła na plan jako mała dziewczynka i dorastała na oczach fanów. Wcielała się w postać Oli Zimińskiej, a będąc u szczytu sławy, postanowiła nie poświęcać tej produkcji już tyle czasu. Na ekranie pojawia się niezwykle rzadko i skupia się zdecydowanie na innych aktywnościach. Aktorka cały czas ma doskonały kontakt ze swoimi fanami. Regularnie publikuje w social mediach kolejne zdjęcia i nagrania, na których możemy podglądać, co u niej słychać.

Wierzbicka przeszła też jedną z najbardziej spektakularnych metamorfoz w show-biznesie. Z pucułowatej nastolatki o pełnych kształtach zmieniła się w piękną kobietę ze smukłą talią. Zgubiła kilka nadprogramowych kilogramów i jak przyznała, nie stosowała żadnej surowej diety. Waga spadła samoistnie, a ona zachwyca swoją przemianą.

Marta Wierzbicka pokazała garderobę

Marta Wierzbicka kilka miesięcy temu przeprowadziła się do nowego mieszkania. Młoda gwiazda uwielbia urządzać wnętrza i widać, że sprawia jej to wiele radości. Jej lokum jest bardzo przytulne i widać w nim mocną inspirację retro i latami 70. Nie brakuje drewnianych elementów, mnóstwa roślin oraz wielu stylowych dodatków. Uwagę zwraca klasyczna komoda w salonie i sporych rozmiarów narożnik w ciekawym kolorze.

Aktorka jakiś czas temu pokazała również swoją sypialnię, która jest urządzona w podobnym klimacie. Znajduje się w niej ogromne łóżko, oraz komoda rodem z PRL-u. Jest też lustro o ciekawym kształcie, które kupiła w popularnej sieciówce.

Teraz przyszła pora na garderobę. Marta wzięła się za wiosenne porządki i ma zamiar ograniczyć liczbę swoich ubrań:

Dzisiaj wtorek jak poniedziałek. Z racji tego, że teatry jak wiadomo, są zablokowane dalej, biorę się dzisiaj za szafę. Nie wiem, jak to się stało, że moja szafa była generalnie bardzo ograniczona, znowu jest wielka, dużo jest rzeczy. Muszę to ewidentnie posegregować – powiedziała aktorka.

Gwiazda postanowiła przy okazji pokazać fanom, jak wygląda jej szafa. To niewielkie pomieszczenie, do którego wchodzi się wprost z sypialni.

Aktorka urządziła je w bardzo przemyślany sposób. Znajduje się w nim mnóstwo półek, na których są poukładane ubrania, nie brakuje też szuflad na drobiazgi i strony zapełnionej wieszakami.

Wierzbicka może się też przeglądać w sporych rozmiarów lustrze, które zamontowała na drzwiach.

Zdjęcia znajdziecie w naszej galerii.


Marta Wierzbicka pokazała garderobę

Marta Wierzbicka pokazała garderobę

Marta Wierzbicka pokazała garderobę

Marta Wierzbicka pokazała garderobę

Marta Wierzbicka pokazała garderobę

Marta Wierzbicka pokazała garderobę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×