Szukaj

Co się stało z piersiami Marty Wierzbickiej? Gwiazda wreszcie skomentowała ich „nowy” wygląd

Marta Wierzbicka kilka lat temu przyznawała, że chciałaby zmniejszyć biust. Dziś wycofuje się z tych słów i podkreśla, że żadnej operacji zmniejszania piersi nie planuje. Co się zmieniło przez kilka ostatnich lat? 
Marta Wierzbicka biust

Marta Wierzbicka biust

Marta Wierzbicka zasłynęła w show-biznesie rolą w Na Wspólnej i nagą sesją dla Playboya, w której w pełni pokazała swój imponujących rozmiarów biust w rozmiarze 60J. Na temat piersi aktorki pojawiła się cała seria publikacji w 2013 roku, które zaowocowały kontraktem gwiazdy z marką bieliźnianą.

Od tamtego momentu minęło już trochę czasu, a sama Marta przeszła niemałą metamorfozę. 28-latka sporo schudła, a jej nowa sylwetka wprawiła w osłupienie nawet Larę Gessler. Pod zdjęciami Wierzbickiej z sylwestra zaroiło się od komentarzy internautów zaniepokojonych wyglądem swojej ulubienicy.

Jessu… jaka chudzinka – skomentowała córka Magdy.

Czy to oznacza, że Marta, przy okazji metamorfozy, zdecydowała się także zmniejszyć biust? Przypomnijmy, że jeszcze kilka lat opowiadała o planowanej operacji plastycznej:

Chciałabym zmniejszyć biust. Ja go po prostu nie lubię, nie chcę go pokazywać. Nigdy nie będę z niego dumna – mówiła w 2013 roku.

Dziś wszystko się zmieniło. Aktorka przyznaje, że w pełni zaakceptowała siebie i nie potrzebuje ingerencji skalpela, by czuć się dobrze z kobiecymi kształtami. „Nowe piersi Marty Wierzbickiej” to zasługa regularnych ćwiczeń i diety, dzięki którym z jej ciała proporcjonalnie znikają zbędne kilogramy. Sama zainteresowana zaznacza, że w niektórych stylizacjach jej biust wydaje się mniejszy niż w innych :

Wygląd zależy od doboru sukienki. Zaakceptowałam swój wygląd i nie chcę nic z nim robić. Zapomnijmy o temacie piersi. Te wcześniejsze wypowiedzi określam jako błędy młodości. Różne rzeczy ludzie mówią, jak są młodzi – zdradziła.

Fani biustu Wierzbickiej mogą więc odetchnąć z ulgą. Uff…

Zobacz: Marta Wierzbicka pokazała ciążowy brzuszek! Michał Piróg gratuluje, a razem z nim internauci

Zobacz: Marta Wierzbicka rozpaliła pół internetu swoimi rozbieranymi fotkami z wakacji! Fani są wniebowzięci!

Zobacz: Wychudzona Marta Wierzbicka wygrzewa swoje ciało w egzotycznym Singapurze. Kiedy ona straciła tyle kilogramów?


Marta Wierzbicka w staniku

Marta Wierzbicka w staniku

Marta Wierzbicka w bikini na Filipinach

Marta Wierzbicka w bikini na Filipinach

Marta Wierzbicka sporo schudła

Marta Wierzbicka sporo schudła

×