Marta Wierzbicka skomentowała lesbijski seks w „Na Wspólnej”

Marta Wierzbicka o roli lesbijki

Już niebawem w serialu Na Wspólnej pojawi się niemała rewolucja. Na językach będzie zwłaszcza wątek Oli Zimińskiej (Marta Wierzbicka), która znacznie zbliży się ze swoją koleżanką z uczelni Klaudią (Julia Trembecka). Dziewczyny wpadną sobie w oko a ich relacja z czasem przekształci się w coś znacznie poważniejszego.

W 2247 odcinku Ola odwiedzi swoją przyjaciółkę. Dziewczyny zaczną się namiętnie całować a ostatecznie… wylądują w łóżku! Nieznany dotąd seks spodoba się Zimińskiej. Czy bohaterka potraktuje to jako jednorazową przygodę, czy może zdecyduje się dać sobie i Klaudii szansę na związek?

A jak z tak odważnymi scenami udało się zmierzyć Marcie Wierzbickiej? Dlaczego zdecydowała się na zagranie tego wątku?

Nie widziałam żadnego powodu, żeby go nie zagrać. Traktuję to jako kolejne wyzwanie aktorskie. A że jest to akurat wątek miłosny między dwiema dziewczynami to tylko powoduje, że aktorce ciekawiej niż zwykle tworzy się taką postać – zdradziła w „Twoim Imperium”

Czy gwiazda obawiała się, jak widzowie zareagują na tak trudny temat?

Reakcje mogą być różne. Przede wszystkim chcę tą rolą pokazać głębokie i prawdziwe uczucie między dwojgiem ludzi. Nie ma znaczenia, kto jakiej jest płci. Dlatego ten wątek jest ważny. Może niektórzy zmienią nastawienie do par homoseksualnych i już nie będą kierować się stereotypami. – dodała

Myślicie, że Marcie uda się zmienić podejście Polaków to par homoseksualnych? Będziecie śledzić wątek Oli Zimińskiej w Na Wspólnej?

Zobacz: Pierwszy raz Oli i Klaudii w „Na Wspólnej” [Zdjęcia]

Na Wspólnej odcinek 2247, Ola (Marta Wierzbicka), Klaudia (Julia Trembecka), fot: x-news

Na Wspólnej odcinek 2247, Ola (Marta Wierzbicka), Klaudia (Julia Trembecka), fot: x-news

Na Wspólnej, Ola (Marta Wierzbicka), Klaudia (Julia Trembecka), fot: X-news

Na Wspólnej, Ola (Marta Wierzbicka), Klaudia (Julia Trembecka), fot: X-news


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×