Marta Wierzbicka pokazała nowego chłopaka! Namiętne zdjęcie pary rozczuliło internautów

Marta Wierzbicka nowy partner

Marta Wierzbicka i jej nowy chłopak zadebiutowali razem na Instagramie. Aktorka pokazała zdjęcie z partnerem. Ich romantyczna fotografia rozczuliła internautów. Zobacz, jak się kochają.

Marta Wierzbicka znowu jest zakochana. Aktorka, której ogromną rozpoznawalność przyniosły rola w serialu Na Wspólnej, a później rozbierana sesja dla Playboya, pochwaliła się na Instagramie swoim nowym partnerem. Choć nie zdradziła tożsamości mężczyzny, jedno jest pewne – łączy ich bardzo silne uczucie.

Marta Wierzbicka ma nowego chłopaka

Marta pokazała się wtulona w swojego przystojniaka. Gwiazda ubrana w suknię w grochy i czarną opaskę, czule obejmuje tajemniczego mężczyznę, który może pochwalić się wysokim wzrostem oraz czarnym, bujnym zarostem. O tym, kim jest nowy chłopak Marty Wierzbickiej na razie nie wiemy za wiele. Spoglądając na zdjęcie można jedynie odnieść wrażenie, że jest od niej nieco starszy.

To jest to – napisała zakochana gwiazda.

Zobacz: Marta Wierzbicka zaoszczędziła na fryzjerze! Sama chwyciła za nożyczki i obcięła sobie włosy. Efekt końcowy jak z salonu!

View this post on Instagram

This is it

A post shared by Marta Wierzbicka (@mtttttm) on

Internauci od razu pospieszyli z gratulacjami. Pod adresem Wierzbickiej posypał się grad komplementów. Kibicujący gwieździe sympatycy są zachwyceni faktem, że ich idolka znowu znalazła miłość:

  • Piękne zdjęcie, romantyczne i tajemnicze.
  • Uwielbiam Twoja zmianę i to, że jesteś teraz naturalnie piękna.
  • Śliczne zdjęcie. Koniecznie je oprawcie, będziecie mieli piękną pamiątkę na przyszłość.

Czekamy na kolejne zdjęcia Wierzbickiej z nowym partnerem. Jesteście ciekawi, kim jest i jak wygląda?

Marta Wierzbicka – partnerzy

Dotychczas najbardziej znanym chłopakiem Marty Wierzbickiej był Maciej Zawadzki. Para rozstała się w 2015 roku, po pięciu latach bycia razem. Oboje zapewnili, że po zakończeniu związku ich relacje pozostały dobre. W kolejnych latach gwiazda Na Wspólnej łączona była z kilkoma mężczyznami, w tym m.in. z kolegą z programu Azja ExpressPiotrem Czaykowskim. Nigdy jednak nie potwierdziła medialnych doniesień, co pozwala przypuszczać, że przez ostatnie cztery lata wiodła życie szczęśliwej singielki.

Zobacz: Marta Wierzbicka wzięła ślub w tajemnicy? Zdjęcie namieszało w sieci. Internauci gratulują


Marta Wierzbicka z nowy chłopakiem

Marta Wierzbicka z nowy chłopakiem

Marta Wierzbicka i Maciej Zawadzki rozstali się. Oświadczenie pary

Marta Wierzbicka i Maciej Zawadzki rozstali się. Oświadczenie pary

Marta Wierzbicka i Maciej Zawadzki

Fotografia: AKPA

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×