Szukaj

Marta Wierzbicka zmieniła fryzurę, a fani przecierają oczy z niedowierzania: “Jakaś niepodobna do siebie”

Marta Wierzbicka zmieniła fryzurę

Marta Wierzbicka wraz z ekipą teatralną jeździ po Polsce, gdzie występuje za spektaklem Czarna komedia. Życiem w trasie modelka Playboya chwali się na Instagramie, ostatnio na przykład pokazała swoją garderobę. Uwagę na zdjęciu przykuwa szczególnie jeden szczegół.

Marta wstawiła ostatnio selfie, na którym ubrana w granatową bluzę pozuje wyraźnie znudzona z pół przymkniętym okiem. To jednak zachowanie nieprzypadkowe. Wierzbicka, w ten sposób chciała zwrócić uwagę na to, że wszyscy fani teatru mają coraz mniej czasu, aby obejrzeć graną przez nią rolę:

Idąc w ślady moich kolegów aktorów @annamariajarosik @mateuszdamiecki też wrzucam zdjęcie z garderoby. To moja ostatnia trasa w tym roku, trzydniówka. Dziś Dąbrowa, jutro Częstochowa, pojutrze Wrocław, wszędzie po dwa spektakle. Zapraszamy na Czarną Komedię! #wtrasie – podkreśliła aktorka.

Czy Wierzbicka zmieniła fryzurę? Może odnieść takie wrażenie. Na najnowszych zdjęciach włosy wydają się nie tylko odrobinę krótsze niż poprzednio, ale także kolor jest bardziej jednolity i wydaje się być nieco cieplejszy niż ostatnio. Pewne jest, że zdjęcie przypadło do gustu fanom, którzy nie tylko komplementowali wygląd aktorki, ale także nie mogli jej poznać:

  • Jakaś niepodobna do siebie
  • Fajna Marta jest fajna
  • Marta, ale Ty jesteś śliczna
  • Zmęczona, ale widać zadowolona 🙂
  • Świetne zdjęcie

Jak myślicie to zasługa nowego koloru czy raczej filtrów na Instagramie?

Warto dodać, że jeszcze kilka miesięcy temu Marta mogła cieszyć się bardzo długimi włosami. Wiosną postanowiła je radykalnie skrócić. Postawiła na ostre cięcie i od tego momentu stała się posiadaczką bardzo modnego boba.

Marta Wierzbicka po odejściu z „Na Wspólnej” miała zrobić wielką karierę. Oto, gdzie teraz zagra

„Lajtowo erotyczne” zdjęcie Marty Wierzbickiej podzieliło fanów! Wszystko przez jej uda!

Marta Wierzbicka spaliła się ze wstydu! Paparazzi przyłapali ją na łamaniu prawa w biały dzień


Jesteś fanem Marty Wierzbickiej?

×