Szukaj

Marta Wierzbicka na włoskich wakacjach. Jest głęboki dekolt, ale my patrzymy niżej. Jej wzrok mówi wszystko

Marta Wierzbicka na włoskich wakacjach

Marta Wierzbicka na włoskich wakacjach

Martę Wierzbicką wzięło na sentymenty i podzieliła się fotografią z ubiegłorocznych wakacji. W oczy rzuca się jej przepastny dekolt, ale podążamy za jej wzrokiem. To dopiero widok!

Marta Wierzbicka popularność zdobyła dzięki roli zbuntowanej nastolatki Oli w serialu Na Wspólnej. Dorastała i rozwijała się aktorsko na oczach widzów, na planie produkcji. Do obsady dołączyła w 2005 roku, a po 14 latach, ku wielkiemu rozczarowaniu fanów, postanowiła zrezygnować z udziału w hicie TVN. Pojawia się czasami w nielicznych epizodach.

Nie gra obecnie w żadnym serialu, ale nie zrezygnowała z show-biznesu. Wzięła udział w Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami, oraz była uczestniczką programu Azja Express, gdzie pokazała się widzom z całkiem innej strony. Jej social media śledzi coraz więcej osób, a jej kariera medialna ma się całkiem dobrze.

Jednak najbardziej wszyscy ciągle zainteresowani są jej metamorfozą. Aktorka spektakularnie schudła w dosyć krótkim czasie. Jak to zrobiła? W rozmowie z reporterką Jastrząb Post powiedziała, że nie stosowała żadnych diet, ani tym bardziej treningów:

Nigdzie się nie wypowiadałam na temat tego, jak tego dokonałam. I również tutaj tak pozostanie. Mogę tylko powiedzieć, że żadnych diet ani treningów nie stosowałam. Jakoś tak samoistnie.

No i chyba rzeczywiście samoistnie, jak spojrzymy na jej zdjęcie z wakacji.

Marta Wierzbicka na włoskich wakacjach

Na Instagramie Marty pojawiło się zdjęcie z ubiegłorocznych wakacji we Włoszech. Wierzbicka zrobiła je w restauracji. Ubrana w skąpy top przykuwa spojrzenia przepastnym dekoltem. Jednak my podążamy za jej wzrokiem – tam to dopiero są widoki. I ona, zajadając się takimi specjałami tak schudła? Nic tylko pozazdrościć, a pizza wygląda niezwykle apetycznie. Jesteśmy skłonni uwierzyć, że aktorka lepszej nie jadła.

Takie zdjęcie właśnie odkopałam z cudownych zeszłorocznych włoskich wakacji. Jak widać modlę się do pizzy, która zreszta okazała się być najlepsza pizza jaka jadłam w życiu.


Marta Wierzbicka na włoskich wakacjach

Marta Wierzbicka na włoskich wakacjach

Marta Wierzbicka

Marta Wierzbicka

Marta Wierzbicka

Marta Wierzbicka pokazała złoty pierścionek

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×