Szukaj

Marta Wierzbicka odpicowała nowy dom. Designerska kanapa zajmuje pół salonu i kosztuje niemało

Marta Wierzbicka

Marta Wierzbicka

Marta Wierzbicka na Instagramie pokazuje po kawałku swoje mieszkanie. Nieźle je odpicowała, że to kanapa, którą się pochwaliła, robi, póki co, największe wrażenie. Obecnie można ją kupić w promocji. Ile kosztuje?

Marta Wierzbicka zdobyła popularność dzięki serialowi Na Wspólnej. Nie gra już w nim, ale ciągle odcina kupony od sławy, którą wtedy zyskała. Jest bardzo prężną użytkowniczką social mediów i to tam dzieli się z fanami swoim życiem.

Jako autorka spektakularnej metamorfozy ma stałe grono, które obserwuje bacznie jej figurę. Marta twierdziła w rozmowie z naszą reporterką, że nie przykładała się do tego specjalnie i że tak jej się po prostu udało:

Nigdzie się nie wypowiadałam na temat tego, jak tego dokonałam. I również tutaj tak pozostanie. Mogę tylko powiedzieć, że żadnych diet ani treningów nie stosowałam. Jakoś tak samoistnie.

Mimo tego nie brakuje na jej Instagramie zdjęć, na których gwizda celebruje posiłki, więc wypada uwierzyć, że zbędne kilogramy po prostu zniknęły dzięki zmianie nawyków.

Ostatnio jednak internautów interesuje jednak bardziej to, jak Wierzbicka urządziła swoje nowe mieszkanie. Ona jednak dawkuje wnętrza i pomysły. Dzisiaj pokazała salon.

Marta Wierzbicka ma ogromną sofę w salonie. Ile kosztuje taki mebel?

Z tego co do tej pory zdradziła Marta, można wnioskować, że postawiła na minimalizm. Ściany jej mieszkania są pomalowane na jasne kolory. Duże okna dają mnóstwo naturalnego światła, które powoduje, że jej rośliny czuja się świetnie. Jest drewniana podłoga, komoda, która znajduje się pod zawieszonym na ścianie telewizorem i jest mebel w stylu lat 70. lub może nawet oryginał, a to obecnie najmodniejszy dodatek wnętrzarski.

Relaks to bardzo potrzebna rzecz. Wie o tym aktorka i zafundowała sobie idealne miejsce do odpoczynku. Kupiła ogromną, wygodną sofę, która pochwaliła się na Instagramie.

To największa kanapa jaka miałam w życiu. Coś czuje, ze spędzę na niej sporo wolnego czasu.

Podoba się? Donosimy więc, że sofa jest obecnie przeceniona i można ją kupić na stronie internetowej sklepu w okazyjnej cenie, za 8345,22 zł – cena regularna to 10699 zł.


Marta Wierzbicka pokazała sofę w salonie

Marta Wierzbicka pokazała sofę w salonie

Marta Wierzbicka pokazała nowe mieszkanie

Marta Wierzbicka pokazała nowe mieszkanie

Marta Wierzbicka pokazała nowe mieszkanie

Marta Wierzbicka pokazała nowe mieszkanie

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    Jakby sobie kupiła kanapę za pół miliona, albo za milion to bym się zdziwiła, ale za 10 tys się nie dziwię… Dlaczego ? Bo chodzę koło sklepów meblowych i obserwuje ceny. Kanapy nie kupuje się na sezon, więc aktorka kupiła to co jej jest potrzebne. Miała sobie kupić kanapę za 1 tys zł ? Czego jej żałować ? Tworzy sobie dom jakiego potrzebuje. I tyle ! I się cieszy ! Więc jest o.k. !

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×