Szukaj

Marta Wierzbicka wzięła ślub w tajemnicy? Zdjęcie namieszało w sieci. Internauci gratulują

Marta Wierzbicka wróci do Na Wspólnej

Marta Wierzbicka wróci do Na Wspólnej

Marta Wierzbicka jest po ślubie? Do sieci wypłynęło bardzo wymowne zdjęcie. Zobacz, co rzuca się w oczy i jak zareagowali fani gwiazdy. 

Marta Wierzbicka wybrała się na wakacje. Aktorka nie zrobiła sobie jednak urlopu od mediów społecznościowych i wręcz przeciwnie, całą swoją wyprawę relacjonuje na Instagramie. To własnie tam obserwujący mogą zobaczyć nie tylko niezwykle piękne ujęcia krajobrazów, ale także opaloną gwiazdę:

Bardzo, bardzo, bardzo szczęśliwy człowiek na wymarzonych wakacjach. Jak tylko wrócę zapiszę relacje z miejscówkami, chcecie? – podpisała najnowsze zdjęcie.

Fani gwiazdy jak zwykle zachwyceni byli jej niezwykle szczupłą sylwetką. Gwiazda w ciągu ostatnich miesięcy stosowała zdrowy styl życia, przez co sporo schudła. Nic więc dziwnego, że jej przemiana wywołuje niemały zachwyt wśród wiernych fanów:

  • Śliczny człowiek kiedy taki szczęśliwy
  • Marta wyglądasz zjawiskowo
  • Ty tak uroczo wyszłaś na tym zdjęciu

Czy szczęście aktorki wynika z tego, że stanęła na ślubnym kobiercu? Jeden z fanów zauważył, że na palcu Marty połyskuje dość znacząca biżuteria:

Piękna obrączka. Gratuluję – skomentował internauta.

Marta Wierzbicka – kim jest jej ukochany?

Nie jest tajemnicą, że Wierzbicka jest szczęśliwie zakochana. Od kilki miesięcy spotyka się z tajemniczym mężczyzną, którego póki co chroni od medialnego świata. Choć aktorka nie wyjawiła kim jest jej nowy chłopak, jeden z tabloidów wytropił zakochanych.

U jej boku pojawił się przystojny Janek. Znają się od kilku miesięcy, ale dopiero od niedawna przestali się ukrywać. Chłopak pracuje w branży PR i jest menedżerem – informował jakiś czas temu Super Express. 

Czy znajomość między nimi jest na tyle intensywna, że Wierzbicka stanęła na ślubnym kobiercu? Na ten moment gwiazda nie odniosła się do medialnych spekulacji. Nie zanosi się jednak na to, że zrobi to w najbliższym czasie. Gwiazda bardzo chroni bowiem swojego życia prywatnego i jest ostrożna w dzieleniu się nowinkami na ten temat.

Zobacz: Marta Wierzbicka zaoszczędziła na fryzjerze! Sama chwyciła za nożyczki i obcięła sobie włosy. Efekt końcowy jak z salonu!

Zobacz: Marta Wierzbicka schudła i wygląda w bikini jak Aniołek Victoria’s Secret! Jak to zrobiła? Znamy tajemnicę jej diety

Zobacz: Chudziutka Marta Wierzbicka pochwaliła się dietą! Co je, że jest taka szczupła? Nieźle się zdziwicie!


Marta Wierzbicka z obrączką

Marta Wierzbicka z obrączką

Marta Wierzbicka - obrączka

Marta Wierzbicka - obrączka

Marta Wierzbicka zmieniła sobie fryzurę

Marta Wierzbicka zmieniła sobie fryzurę

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×