Szukaj

Marta Wierzbicka wzięła ślub w tajemnicy? Przypadkowo pochwaliła się obrączką i zaszokowała fanów

Marta Wierzbicka czy wzięła ślub

Marta Wierzbicka czy wzięła ślub

Marta Wierzbicka wzięła ślub? Aktorka pochwaliła się zdjęciem pierścionka i wywołała w sieci żywiołową dyskusję. Czy rzeczywiście ten ważny dzień w swoim życiu ma już za sobą? 

Marta Wierzbicka, to gwiazda, która unika mówienia na tematy związane z życiem prywatnym. Pomimo tego, że z wielu spraw nie robi tajemnicy i pokazuje je w social mediach, tak jak m.in. swoje wakacje, nie wszystkim chce się chwalić. Chociaż wiadomo, że jest zakochana, niewiele znanych jest informacji na temat jej obecnego partnera. Aktorka bardzo rzadko udostępnia z nim wspólne zdjęcia.

Marta Wierzbicka wzięła ślub? Pokazała obrączkę

Czyżby zakochani postanowili postawić kolejny krok w swojej znajomości i wzięli ślub? Na Instagramie Wierzbickiej pojawiło się nowe zdjęcie, na którym pozuje na łodzi, dumnie eksponując rękę z błyszczącym, złotym pierścionkiem:

#cześć2020 – podpisała zdjęcie gwiazda.

View this post on Instagram

#cześć2020

A post shared by Marta Wierzbicka (@mtttttm) on

Fani błyskawicznie wychwycili ten element biżuterii i w komentarzach zaczęli pytać, czy to ślubna obrączka, a gwiazda wzięła ślub w tajmenicy:

  • obrączka? no proszę:))
  • Marta! Masz obrączkę.
  • Gratulacje dla małżonka.

Marta postanowiła zareagować na komentarze pisząc, że żadnego ślubu nie było, a pierścionek pochodzi od jej ulubionej jubilerki:

To tylko nowy ulubiony pierścionek od @rosa_chains – podkreślała gwiazda w jednym z komentarzy.

Warto wspomnieć, że to nie pierwsze zdjęcie z urlopu w Sao Tome, czyli stolicy Wyspy Św. Tomasza, które Wierzbicka udostępniła w sieci. Wcześniej pokazała m.in. to, na którym wspina się na palmę. Dopiero na nim widać, że gwiazda w ostatnich miesiącach bardzo schudła i może cieszyć się imponująco szczupłą sylwetką.

Jak to zrobiła? Nie wiadomo. Pewne jest jednak, że nie stosowała żadnej diety ani intensywnych treningów. Jak zdradziła jakiś czas temu w rozmowie z Jastrząb Post, kilogramy zgubiła „samoistnie”.

 

Zobacz: Marta Wierzbicka zaoszczędziła na fryzjerze! Sama chwyciła za nożyczki i obcięła sobie włosy. Efekt końcowy jak z salonu!


Marta Wierzbicka

Marta Wierzbicka pokazała złoty pierścionek

Marta Wierzbicka na wakacjach

Marta Wierzbicka na wakacjach

Marta Wierzbicka na wakacjach

Marta Wierzbicka na wakacjach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×