Szukaj

Baron na dobre zniknął z życia Julii Wieniawy. Matka aktorki podjęła radykalną decyzję

Julia Wieniawa po rozstaniu z Baronem pozostała w przyjaźni. Podobno ich relacje uległy pogorszeniu, od kiedy muzyk związał się z Blanką Lipińską. Potwierdzeniem tych spekulacji wydaje się być decyzja, jaką podjęła mama Wieniawy.
Marta Wieniawa, Julia Wieniawa, Baron

Marta Wieniawa, Julia Wieniawa, Baron

Julia Wieniawa to zdecydowana ulubienica polskiej publiczności. Nic dziwnego – w końcu to młoda kobieta o wielu talentach. Dała się poznać jako aktorka, piosenkarka i prezenterka telewizyjna. Rozpoznawalność zyskała dzięki roli Pauli w serialu Rodzinka.pl. Przez dwa lata była związana z aktorem Antonim Królikowskim, od marca do sierpnia 2019 jej partnerem był muzyk Aleksander Milwiw-Baron. W 2020 roku wzięła udział w 11. edycji Tańca z gwiazdami. Niestety program zawieszono do listopada z powodu koronawirusa. Już po pierwszym odcinku Julia plasowała się na faworytkę i mówiono, że ma duże szanse na zdobycie kryształowej kuli.

Julia Wieniawa i Baron: związek

Gwiazda nie należy do osób, które długo są same. Jej zniewalająca uroda przyciąga niejednego. Po rozstaniu z Antkiem Królikowskim nowa miłość pojawiła się w lutym 2019. Tym razem obiektem westchnień Julii był gitarzysta zespołu Afromental – Baron. Plotki o ich romansie zaczęły się od przyłapania pary na randce w jednej z warszawskich restauracji. Choć na początku oboje zapewniali, że to spotkanie służbowe i prywatnie nic ich nie łączy, to jednak nie udało im się ukryć, chociażby wspólnie spędzonych wakacji. Opublikowane wtedy zdjęcia nie pozostawały wątpliwości. Ich związek nie trwał długo. Para rozstała się w sierpniu 2019 roku, co oboje potwierdzili w wywiadach.

Baron i Julia Wieniawa na plażowym party

Baron i Julia Wieniawa na plażowym party

Matka Julii Wieniawy zerwała współpracę z Baronem

Baron i Julia mimo rozstania pozostali przyjaciółmi. W jednym z wywiadów muzyk opowiedział, jak wyglądają ich stosunki:

W przyjaźni powstają związki i powinny się w przyjaźni kończyć – powiedział Baron po rozstaniu z Julką.

Jednak okazuje się, że te słowa mogą należeć już do przeszłości. Wszystko zmieniło się diametralnie, odkąd zaczął spotykać się z Blanką Lipińską, autorką bestselleru 365 dni. Wtedy to można było odczuć napięcie, jakie wisi w powietrzu. Była i obecna dziewczyna muzyka nie pałały do siebie sympatią. Posypały się nawet złośliwe komentarze, a także przytyki dotyczące wyglądu. W konsekwencji narastający konflikt między paniami doprowadził do tego, że mama Julii Wieniawy, która była menadżerem Barona, zerwała z nim współpracę:

Nie zajmuję się już nim – zdradziła Super Expressowi.

Pani Marta zajmowała się karierą muzyka nawet po rozstaniu, jednak jak widzimy, należy to już do przeszłości.


Marta Wieniawa w codziennej stylizacji

Marta Wieniawa w codziennej stylizacji

Julia Wieniawa złożyła życzenia urodzinowe Baronowi

Julia Wieniawa złożyła życzenia urodzinowe Baronowi

Julia Wieniawa i Baron podczas imprezy plenerowej

Julia Wieniawa i Baron podczas imprezy plenerowej

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×