Baron na dobre zniknął z życia Julii Wieniawy. Matka aktorki podjęła radykalną decyzję

Marta Wieniawa, Julia Wieniawa, Baron

Marta Wieniawa, Julia Wieniawa, Baron

Julia Wieniawa po rozstaniu z Baronem pozostała w przyjaźni. Podobno ich relacje uległy pogorszeniu, od kiedy muzyk związał się z Blanką Lipińską. Potwierdzeniem tych spekulacji wydaje się być decyzja, jaką podjęła mama Wieniawy.

Julia Wieniawa to zdecydowana ulubienica polskiej publiczności. Nic dziwnego – w końcu to młoda kobieta o wielu talentach. Dała się poznać jako aktorka, piosenkarka i prezenterka telewizyjna. Rozpoznawalność zyskała dzięki roli Pauli w serialu Rodzinka.pl. Przez dwa lata była związana z aktorem Antonim Królikowskim, od marca do sierpnia 2019 jej partnerem był muzyk Aleksander Milwiw-Baron. W 2020 roku wzięła udział w 11. edycji Tańca z gwiazdami. Niestety program zawieszono do listopada z powodu koronawirusa. Już po pierwszym odcinku Julia plasowała się na faworytkę i mówiono, że ma duże szanse na zdobycie kryształowej kuli.

Julia Wieniawa i Baron: związek

Gwiazda nie należy do osób, które długo są same. Jej zniewalająca uroda przyciąga niejednego. Po rozstaniu z Antkiem Królikowskim nowa miłość pojawiła się w lutym 2019. Tym razem obiektem westchnień Julii był gitarzysta zespołu Afromental Baron. Plotki o ich romansie zaczęły się od przyłapania pary na randce w jednej z warszawskich restauracji. Choć na początku oboje zapewniali, że to spotkanie służbowe i prywatnie nic ich nie łączy, to jednak nie udało im się ukryć, chociażby wspólnie spędzonych wakacji. Opublikowane wtedy zdjęcia nie pozostawały wątpliwości. Ich związek nie trwał długo. Para rozstała się w sierpniu 2019 roku, co oboje potwierdzili w wywiadach.

Baron i Julia Wieniawa na plażowym party

Baron i Julia Wieniawa na plażowym party

Matka Julii Wieniawy zerwała współpracę z Baronem

Baron i Julia mimo rozstania pozostali przyjaciółmi. W jednym z wywiadów muzyk opowiedział, jak wyglądają ich stosunki:

W przyjaźni powstają związki i powinny się w przyjaźni kończyć – powiedział Baron po rozstaniu z Julką.

Jednak okazuje się, że te słowa mogą należeć już do przeszłości. Wszystko zmieniło się diametralnie, odkąd zaczął spotykać się z Blanką Lipińską, autorką bestselleru 365 dni. Wtedy to można było odczuć napięcie, jakie wisi w powietrzu. Była i obecna dziewczyna muzyka nie pałały do siebie sympatią. Posypały się nawet złośliwe komentarze, a także przytyki dotyczące wyglądu. W konsekwencji narastający konflikt między paniami doprowadził do tego, że mama Julii Wieniawy, która była menadżerem Barona, zerwała z nim współpracę:

Nie zajmuję się już nim – zdradziła Super Expressowi.

Pani Marta zajmowała się karierą muzyka nawet po rozstaniu, jednak jak widzimy, należy to już do przeszłości.


Marta Wieniawa w codziennej stylizacji

Marta Wieniawa w codziennej stylizacji

Julia Wieniawa złożyła życzenia urodzinowe Baronowi

Julia Wieniawa złożyła życzenia urodzinowe Baronowi

Julia Wieniawa i Baron podczas imprezy plenerowej

Julia Wieniawa i Baron podczas imprezy plenerowej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×