Pamiętacie Martę Tomczak z „Projekt Lady”? Bizneswoman otwiera swój salon piękności!

Marta Tomczak - Projekt Lady

Marta Tomczak - Projekt Lady

Uczestniczka pierwszej edycji "Projekt Lady" przeszłą ogromną metamorfozę. Pamiętacie jeszcze tę zbuntowaną Martę Tomczak w wojskowych barwach? Dziś zmieniła się nie do poznania!

Jeszcze niedawno Marta Tomczak nie rozstawała się z mundurem, traperami i AK-47, dziś dba o wizerunek gwiazd. Czyżby Małgorzata Rozenek zdradziła znajomej z telewizyjnego show swoje największe triki, jak zostać ikoną stylu? Tego pewnie jeszcze długo się nie dowiemy. Za to wielką niespodzianką dla wszystkich, którzy pamiętają image Marty Tomczak z udziału w programie Projekt Lady  będzie informacja, że spodziewa się dziecka. Jakby tego było mało, już niedługo otwiera swój własny salon piękności! Postanowiła przekazać  wiedzę i umiejętności zdobywane przez lata, aby stworzyć unikatowy zespól i zupełnie nowe miejsce na mapie Warszawy. Chillout Zone – to wszystko, czego potrzebujesz po całym dniu ciężkiej pracy w korporacji. Ciągłe asapy i „dedlajny” przyprawiają Cię o ból głowy? W tym salonie urody zapomnisz o zmartwieniach. Otwarcie już 5 czerwca! Wnętrze wypełni zapach ananasów, kokosów i mango, a profesjonaliści zaserwują egzotyczne masaże oraz zabiegi na twarz oparte na naturalnych składnikach.

Zobaczcie Martę w pierwszej edycji programu „Projekt Lady”

Marta ma ogromne doświadczenie w kosmetologii. Mało kto wie, ale ostatnio do grona klientów dołączył znany w świecie mody duet Paprocki & Brzozowski. Ekipa uczestniczki programu miała przyjemność zadbać o stylizację paznokci modelek podczas pokazu mody. Kolejną gwiazdą, którą może się pochwalić jest ikona polskiej telewizji – Pani Krystyna Loska, która w 2013 roku została odznaczona Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski z okazji 75. rocznicy nadania w Polsce próbnego sygnału telewizyjnego.

Zapraszamy na wielkie otwarcie nowego biznesu Marty Tomczak już 5 czerwca do Chillout Zone! Ciekawe, czy na tym wydarzeniu pojawią się jej mentorki, dzięki którym  zawdzięcza tę niezwykłą przemianę!

Zobacz: Koniec małżeństwa Lary Gessler! Córka restauratorki rozwiodła się na pierwszej rozprawie

Zobacz: Wyniki Eurowizji 2019: Wiemy, które miejsce zajęła Polska!

Zobacz: Beata Kozidrak pokazała swoją garderobę! Tak wygląda modowy raj!


Marta Tomczak - Projekt Lady Instagram

Marta Tomczak - Projekt Lady Instagram

Marta Tomczak - Projekt Lady Instagram

Marta Tomczak - Projekt Lady Instagram

Marta Tomczak - Projekt Lady Instagram

Marta Tomczak - Projekt Lady Instagram

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×