Szukaj

Uczestniczka „Projektu Lady” jest w zaawansowanej ciąży! Dowiedziała się o tym dopiero w drugim miesiącu!

Projekt Lady - ciąża

Projekt Lady - ciąża

Marta Tomczak jest w ciąży. Uczestniczka Projektu Lady w rozmowie z jednym z tabloidów nie tylko potwierdziła, że jej rodzina wkrótce się powiększy, ale zdradziła także, że zorientowała się, że jest w ciąży dopiero w drugim miesiącu. 

Marta Tomczak od czasu swojego udziału w Projekcie Lady przeszła niemałą metamorfozę. Chociaż nie wygrała show, postanowiła się ustatkować i skupić na biznesie. Niedawno otworzyła salon piękności – zupełnie nowe miejsce na mapie Warszawy, które przyciąga największe nazwiska.

To jednak niejedyne rewolucje w życiu kobiety. Marta Tomczak jest w ciąży. Teraz na temat ten postanowiła się wypowiedzieć w jednym z tabloidów, w którym zdradziła płeć maluszka:

Zaraz będę mamą. Prawdopodobnie będzie dziewczynka. Czuję się bardzo dobrze – przyznała Tomczak w rozmowie z Super Expressem.

Marta zdradziła także, że przez natłok obowiązków, które skumulowały się w ostatnim czasie nie zauważyła że coś się w niej zmieniło. Kiedy więc zorientowała się, że zostanie mamą?

Ciążę planowałam w dalszej przyszłości. Trochę mnie zaskoczyła, ale bardzo się cieszę. Byłam tak zajęta pracą, że nie wiedziałam, że jestem w ciąży. Zorientowałam się po ponad dwóch miesiącach. Myślałam, że jestem przemęczona –

Gratulujemy!

Zobacz: Pamiętacie Martę Tomczak z „Projekt Lady”? Bizneswoman otwiera swój salon piękności!

Zobacz: Tatiana Mindewicz-Puacz już oficjalnie pokazała swojego nowego partnera! Mentorka z „Projekt Lady” jest zakochana po uszy!

Zobacz: Patrycja Wieja z „Projekt Lady” wystrzeliła z nową gorącą sesją! Wielka dama z Radziejowic pokazała nagie pośladki! Ciekawe co na to mentorki!


Marta Tomczak zostanie mamą

Marta Tomczak zostanie mamą

Marta Tomczak jest w ciąży

Marta Tomczak jest w ciąży

Marta Tomczak będzie miała dziecko

Marta Tomczak będzie miała dziecko

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×