Marta Manowska musi rozstać się z partnerem. Jest tylko jedno „ale”

Marta Manowska - próba w związku

Marta Manowska - próba w związku

Marta Manowska jest szczęśliwie zakochana. Od siedmiu miesięcy spotyka się z Adamem. Zakochanych podobno czeka teraz chwilowe rozstanie spowodowane sprawami zawodowymi. Gwiazda TVP wyjeżdża za granicę.

Marta Manowska to jedna z najpopularniejszych polskich dziennikarek, która od kilku lat prowadzi program Rolnik szuka żony. Sukces show TVP sprawił, że gwiazda pojawiła się też w Sanatorium miłości, telewizyjnym hicie, który wzbudził zainteresowanie na całym świecie. Do tego stopnia, że chęć zakupu formatu zadeklarowały stacje m.in. z Turcji, USA, Kanady, Hiszpanii i Gruzji.

Zachwycone są jednak nie tylko formułą programu, ale także prowadzącą. Dlatego to właśnie ona prawdopodobnie będzie odpowiedzialna za szkolenie swoich koleżanek zza granicy. Chociaż dla Marty to niewątpliwie spora szansa, jednocześnie jest to podobno coś, co spędza jej sen z powiek.

W momencie, w którym Manowska wyjedzie za granicę, będzie musiała na chwilę rozstać się ze swoim ukochanym Adamem, z którym spotyka się od siedmiu miesięcy. Chociaż na jego temat wiadomo niewiele, bo dziennikarka unika komentowania życia prywatnego, zakochani prawdopodobnie poznali się na planie Sanatorium miłości. Od tego momentu Marta jest niezwykle szczęśliwa:

Dobrali się idealnie, mają wiele wspólnych zainteresowań. Zamieszkali razem i zorganizowali spotkania z rodziną – przyznaje informatorka tygodnika Na żywo. 

Czy obowiązki służbowe namieszają w związku pary? Jak informuje tygodnik, Manowska będzie robić wszystko tak, by układać grafik wyjazdów i szkoleń, aby Adam mógł jej towarzyszyć. Trzymacie kciuki za tę parę?

Zobacz: Marta Manowska jeszcze do niedawna była brunetką, a teraz? Co za zmiana!

Zobacz: Marta Manowska ma stalkera, który bez powodu od lat niszczy jej życie! Gwiazda po latach przerwała milczenie i ujawniła szokujące kulisy!

Zobacz: Ile zarabia Marta Manowska? Gwiazda TVP może pić szampana! Właśnie dostała gigantyczną podwyżkę od prezesa!


Marta Manowska – pokaz Zaquad, maj 2019

Marta Manowska – pokaz Zaquad, maj 2019

Marta Manowska pokazała mamę

Marta Manowska pokazała mamę

Marta Manowska - Wielkanoc 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×