Marta Manowska zrobiła furorę w nowej fryzurze: „Wow! Ty czy nie Ty?”. W tak zjawiskowej odsłonie dawno jej nie widzieliśmy

Marta Manowska ma nową fryzurę

Marta Manowska ma nową fryzurę

Marta Manowska pokazała się w nowej fryzurze. Wygląda zjawiskowo, a internauci nie posiadają się z zachwytu. Jak wygląda?

Marta Manowska to jedna z twarzy TVP. Gdy została prowadzącą program Rolnik Szuka Żony, pokochała ją cała Polska. To reality show o rolnikach poszukujących miłości zjednało jej sympatię nie tylko uczestników, którzy chętnie zwierzali jej się ze swoich miłosnych rozterek, ale także widzów.

Prezenterka dzięki popularności zaczęła pojawiać się także w kolejnych programach. Prowadziła też The Voice Senior, a także jest gospodynią Sanatorium Miłości. Mało tego, udziela się w wielu innych projektach Telewizji Polskiej. Jej popularność przeniosła się także do sieci. Internauci chętnie podpatrują, co nowego i ich ulubienicy. Manowska stale jest w kontakcie ze swoimi fanami w social mediach. To tam relacjonowała między innymi walkę z nadprogramowymi kilogramami, dzięki czemu teraz prezentuje nienaganną, odchudzoną sylwetkę.

Przez ostatnie 90 dni ćwiczyłam 6 dni w tygodniu z jednym dniem przerwy. Okazało się, ze można. Można po 12h na planie, można gdy jest sie w podróży, można na wakacjach, można gdy cała ekipa w hotelu już śpi. Wyzwanie 90/90 zrobione. Od jutra przechodzę na inny system. Zobaczymy jak sie sprawdzi. Sama sobie zaprojektowała na bazie Ewy treningów. Dzięki wyzwaniu znam już wszystkie i mam przeczucie, co na mnie podziała. Dziękuje @chodakowskaewa – relacjonowała w sieci.

Efekt się utrzymuje, a Marta zachwyca urodą. Teraz zrobiła furorę w nowej fryzurze.

Marta Manowska zachwyca w nowej fryzurze

Marta Manowska podzieliła się ze swoimi fanami efektami metamorfozy. Pokazała zdjęcia, na których prezentuje nową fryzurę. Upięcie idealnie wydobywa urodę dziennikarki, a do tego można odnieść wrażenie, że włosy zostały bardzo skrócone. Całości dopełnia makijaż i biżuteria.

Zdjęcia Manowskiej nie uszły uwadze jej fanów. Pod postem zaroiło się od zachwytów:

  • Wow! Ty czy nie Ty? Magia urody i fotografii.
  • Wyglądasz OSZAŁAMIAJĄCO.
  • Wow. Jak pięknie!
  • Oooooo jaaaaa…

Do tego wszystkiego niezliczona ilość emotikonek ognia. Jak wam się podoba Marta Manowska w takiej odsłonie?


Marta Manowska w nowej fryzurze

Marta Manowska w nowej fryzurze

Marta Manowska w nowej fryzurze

Marta Manowska w nowej fryzurze

Marta Manowska w bikini

Marta Manowska w bikini

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×