Marta Manowska została „matką zastępczą”. Gwiazda nie przeszła obojętnie wobec tragedii

Marta Manowska

Marta Manowska

Marta Manowska wykazała się wielką wrażliwością. Gwiazda włączyła się w pomoc dla najbardziej potrzebujących. Została matką zastępczą. O co chodzi?

Marta Manowska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych prezenterek TVP. Sporą sympatię widzów przyniósł jej program Rolnik szuka żony. Tam od pierwszej edycji jest prowadzącą. Widzów ujęła swoim spokojem i dobrym sercem. Zdążyła zaprzyjaźnić się z wieloma uczestnikami reality show, dlatego nie może dziwić, że zakochani zapraszają ją na śluby. Po sukcesie formatu dla samotnych rolników szybko otrzymała kolejne propozycje pracy. Pojawiła się między innymi w Sanatorium miłości, czy The Voice Senior.

Chociaż kariera Marty rozwija się prężnie, to niewiele wiadomo o jej życiu prywatnym. Pewnikiem jest, że uwielbia podróże i zwiedziła już spory kawałek świata. Gdy tylko pozwala jej na to czas, pakuje walizki i opuszcza Polskę. Bardzo rzadko jednak mówi o tym co dzieje się poza kamerami,  a zwłaszcza związkach.

Marta Manowska została matką zastępczą. Komu pomaga?

Marta znana jest również z tego, że chętnie angażuje się w różnego rodzaju akcje charytatywne i społeczne. Gdy tylko wybuchła wojna w Ukrainie, również nie miała zamiaru czekać z założonymi rękami i ruszyła do pomocy. Szczególnie zaangażowała się w pomoc matkom, które z małymi dziećmi uciekły z ogarniętego konfliktem kraju. Swoimi działaniami wsparła pracę fundacji Herosi. Skupiła się na tym, aby znaleźć im schronienie w momencie, gdy znajdą się na terenie Polski i zapewnić podstawowe wyposażenie do życia.

Znaleźć miejsce, wyposażyć, zrobić infrastrukturę tego ośrodka, to wymaga czasu. Marta wykorzystała swoje kontakty, media społecznościowe, analizowała, mówiła co trzeba – opowiedziała Anna Rostkowska-Rau z fundacji Herosi dla Świat i Ludzie.

Gwiazdę TVP nazwano swego rodzaju matką zastępczą, ponieważ niezwykle przejęła się losem pochodzących z Ukrainy dzieci. Szczególnie trudno jest jej wyobrazić sobie, co czują matki, których pociechy walczą z poważnymi chorobami.

Nawet nie jestem sobie w stanie wyobrazić, że jestem matką dziecka, które jest chore na raka, przyjmuje chemię i trzy dni później musi uciekać z kraju, bo trwa wojna – cytuje słowa dziennikarki portal Pomponik.

Ponadto Marta przeprowadziła też cykl wywiadów zatytułowanych Matki Wojny, które opowiadają historię kobiet i dzieci z Ukrainy. Prezenterka ma naprawdę wielkie serce.


Marta Manowska ma nową fryzurę

Marta Manowska ma nową fryzurę

Marta Manowska jest przybita i zmęczona

Marta Manowska jest przybita i zmęczona

Marta Manowska - Wiktory 2021

Marta Manowska - Wiktory 2021

Komentarze

  • Gość pisze:

    ps i nie wojnie kombinowac

  • Gość pisze:

    Taki live zdrowia 2 zimne serniki albo brzuch chce sie miec albo nie geny a nie źeby na insta byłó moźna ludziom pierd..ly opowiadac czasami chce byc zwykłym polnym robaczkiem rewolucja tandeta ale przynajmniej coś się dzieje ha ha i to tyle

  • Gość pisze:

    Taki live zdrowia 2 zimne serniki albo się albo nie geny a jak się nie lubi miec brzucha to trzeba kombinować na wojnie źeby na insta było czasami chce byc zwykłym polnym roboczkiem rewolucja tandeta ale przynajmniej coś się dzieje ha ha i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×