Szukaj

Marta Manowska zmieniła fryzurę. Subtelnie, ale efekt widoczny i robi wrażenie

Marta Manowska zmieniła fryzurę

Marta Manowska zmieniła fryzurę

Marta Manowska zmieniła fryzurę. Subtelną zmianę dostrzegli internauci. Jak wygląda gwiazda TVP po wizycie u fryzjera?

Marta Manowska prowadzi show Rolnik szuka żony już od sześciu lat i to właśnie z tym formatem jest kojarzona przez wielu widzów. Pierwsza seria miała miejsce w 2014 roku, a program wywołał sporo kontrowersji, jednak odeszły w zapomnienie, a przygody rolników i ich ewentualnych partnerek cieszą się wielką popularnością.

Na początku czerwca, Marta i cała ekipa wrócili na plan siódmej serii. Widzom trudno wyobrazić sobie inną prowadzącą program niż ogromnie lubianą dziennikarkę. Manowska ujmuje swoją empatią i serdecznym podejściem do uczestników.

Rolnik dał mi wszystko. Dał mi wielką szkołę życia, wielką szkołę akceptacji drugiego człowieka, dał mi wspaniałych przyjaciół, dał mi wspaniałe związki, które powstały w programie, którymi się mogę cieszyć, dał mi rozpoznawalność taką, jaka mi się podoba – mówiła w rozmowie z Jastrząb Post.

W 2019 poprowadziła także nowy show telewizyjny Sanatorium miłości. W programie występują samotne kobiety i mężczyźni. Uczestnicy w czasie turnusu sanatoryjnego oprócz zabiegów i typowych aktywności biorą udział w prowadzonych przez Martę Manowską szczerych rozmowach, a te wychodzą dziennikarce, jak mało komu – ludzie bardzo chętnie się jej zwierzają.

Oprócz tego Manowska niezmiennie zachwyca urodą. Internauci właśnie dostrzegli, że zmieniła fryzurę.

Marta Manowska w nowej fryzurze

Manowska jest też dosyć aktywna w social mediach. To tam relacjonuje swoje zawodowe projekty, ale też wybrane fragmenty życia osobistego. Jej najnowsze zdjęcie zachwyciło obserwujących.

Marta zrobiła selfie od dołu. Wydawałoby się, że to dosyć niekorzystne ujęcie, ale ona i tak wygląda świetnie. Na fotografii można dostrzec zmianę fryzury. Pasma są dłuższe i wyraźniej jaśniejsze. Gwiazda postawiła na loki. Trzeba przyznać, że prezentuje się świetnie.

Nie mają co do tego wątpliwości internauci, którzy zasypali zdjęcie komplementami. Taki wakacyjny, bardzo jasny blond bardzo pasuje Manowskiej.


Marta Manowska zmieniła fryzurę

Marta Manowska zmieniła fryzurę

Marta Manowska

Marta Manowska

Marta Manowska - Koncert z okazji 100. rocznicy urodzin Jana Pawła II

Marta Manowska - Koncert z okazji 100. rocznicy urodzin Jana Pawła II

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×