Gwiazda programu TVP przez powódź straciła dorobek życia. Marta Manowska apeluje o pomoc

Marta Manowska

Marta Manowska

Marta Manowska zwróciła się do internautów z prośbą o pomoc. Łukasz Stec, uczestnik programu Ośmiu wspaniałych, stracił sporą część swojego dobytku. Co się stało?

Marta Manowska przez pandemię koronawirusa na planie Rolnik szuka żony pojawiła się później niż planowała. Gdy nie mogła chodzić do pracy, znalazła sobie alternatywne zajęcie. Od połowy kwietnia wraz z innymi wolontariuszami wspierała Obiady dla bohaterów. Codziennie odbierała przesyłki ze stołecznych restauracji i rozwoziła je do mieszkań kombatantów.

Gdy rząd złagodził nieco obostrzenia, Manowska wróciła do pracy. Pojawiła się na nagraniach do siódmej edycji Rolnika, w których trakcie olśniewała stylizacją. Zniewalające zdjęcia obiegły media, a internauci nie mogą ukryć zachwytu.

Marta Manowska pomaga Łukaszowi z Ośmiu wspaniałych

Manowska, oprócz pracy na planie, nie zapomina o aktywności w sieci. Niedawno na Facebooku postanowiła udostępnić zbiórkę pieniędzy Łukasza Steca. Mężczyzna, który brał udział w programie Ośmiu wspaniałych, przez powódź stracił sporą część swojego majątku — w tym samochód, którym dojeżdżał do syna. By jak najszybciej kupić pojazd, prosi internautów o pomoc:

Nie wstydzę się tego, że tej pomocy potrzebuje. Jedyny środek transportu został doszczętnie zalany, a był on właściwie moim jedynym łącznikiem z synem, o którego to toczyłem boje i walczyłem ostatnimi czasy. Pomóżcie mi więc w zakupie samochodu, a każda dodatkowa złotówka po zakupie pojazdu pójdzie na odnowienie tego co zniszczyła woda, a jest to ogrom zniszczeń w 30 arowym gospodarstwie.

Obok tych słów Marta nie przeszła obojętnie. Gdy wrzuciła linka do zbiórki na swój profil, w opisie napisała:

Słuchajcie. Jeden z „8 wspaniałych” który pięknie walczy o siebie i swojego syna potrzebuje naszej pomocy
Wspomóżmy jeśli możemy

Internautom jak na razie udało się zebrać prawie połowę kwoty. Potrzeba jeszcze ponad 5 tysięcy złotych.


Łukasz Stec stracił dobytek życia

Łukasz Stec stracił dobytek życia

Łukasz Stec stracił dobytek życia

Łukasz Stec stracił dobytek życia

Łukasz Stec przez powódź stracił dobytek życia

Łukasz Stec przez powódź stracił dobytek życia

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×