Szukaj

Marta Manowska spędza wakacje z ukochanym! Pokazała całą serię zdjęć z romantycznego urlopu we dwoje!

Marta Manowska - urlop na plaży

Marta Manowska z partnerem wyjechała na wakacje nad morze. Gwiazda opublikowała całą serię romantycznych zdjęć, które zrobił jej ukochany.

Marta Manowska poprowadzi The Voice Senior? Dziennikarka jakiś czas temu w rozmowie z naszą reporterką przyznała, że chociaż program jest strzałem w dziesiątkę, ona póki co nie dostała żadnej propozycji od TVP:

 Nie zastanawiałam się nad tym, czy chciałaby go poprowadzić, ale bardzo się cieszę, że drugi taki program pojawia się na antenie. To jest ogromna radość. Myślę, że nie tylko dla osób starszych, ale też dla osób młodych.

Im bliżej do nagrywania pierwszych odcinków, tym głośniej mówi się o tym, że dla Marty rola gospodyni nowej odsłony muzycznego show byłaby idealna. To ona potrafi skłonić do rozklejającej widzów rozmowy niejednego rolnika, a także wzruszyć do łez szczęścia seniorów poszukujących miłości. Czy Manowska przyjmie propozycję poprowadzenia The Voice Senior? Jak informuje tygodnik Rewia, nowy program może wcale nie być jej na rękę:

Każdy, kto śledzi perypetie pani Marty, spodziewał się widzieć ją w najbliższym czasie, czyli po nagraniach Rolnika…, w zupełnie innym miejscu. Choćby na romantycznym spacerze we dwoje brzegiem morza. Albo zwiedzającą któreś z urokliwych miasteczek Hiszpanii, którą fascynuje się od czasu studiów – czytamy magazynie.

Marta od jakiegoś czasu jest szczęśliwie zakochana. Spotyka się z tajemniczym ukochanym, którego tożsamości zdradzić nie chce. Wiadomo jedynie, że mężczyzna pracuje na planie jednego z hitów, którego gwiazdą jest Manowska. Wygląda jednak na to, że pomimo natłoku zajęć parze udało się znaleźć chwilę dla siebie. Zakochani razem wyjechali nad polskie morze.

Od kilku dni to właśnie stamtąd Manowska udostępnia fotografie, na których chwali się romantycznymi wschodami słońca, a także idealną figurą w bikini. Niedawno opublikowała krótkie nagranie falującej wody, w którym w kadrze przez ułamek sekundy możemy podziwiać nogi jej partnera.

Zobacz: Odchudzona Marta Manowska pokazała się półnago w szuwarach! Gwiazda TVP wygląda jak zmysłowa NIMFA!

Zobacz: Marta Manowska prowadzącą „The Voice Senior”? Gwiazda tylko dla nas skomentowała doniesienia mediów: „To może być petarda” [WIDEO]

Zobacz: Marta Manowska poprowadzi NOWY program w TVP! Zarobi na tym prawdziwą fortunę!


Marta Manowska - zdjęcie z plaży

Marta Manowska - zdjęcie z plaży

Marta Manowska - zdjęcie w bikini

Marta Manowska - zdjęcie w bikini

Marta Manowska pokazała zdjęcie w bikini

Marta Manowska pokazała zdjęcie w bikini

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×