Szukaj

Marta Manowska obudziła się w środku nocy. Miała romantyczny sen. Po nim wyznała miłość

Marta Manowska

Marta Manowska

Marta Manowska obudziła się w środku nocy, o czym poinformowała na Instagramie. Jakiś czas później dodała nowy wpis, w którym wyznała miłość.

Marta Manowska z Telewizją Polską jest związana od 2014 roku. To właśnie wtedy wystartowała pierwsza edycja programu Rolnik szuka żony, którą poprowadziła. Niedawno widzowie mogli oglądać siódmą serię przygód tytułowych bohaterów, którzy szukali drugiej połówki.

Show przyniosło też Manowskiej nowe zawodowe propozycje. Od 2019 roku jest gospodynią programów Sanatorium miłości i The Voice Senior. Od wiosny 2020 prowadzi Ośmiu wspaniałych.

Marta Manowska wyznała miłość na Instagramie

Manowska zgromadziła wokół siebie mnóstwo sympatyków. By być z nimi w stałym kontakcie, prowadzi konto w mediach społecznościowych. To właśnie tam odsłania wybrane momenty z życia prywatnego, a także pokazuje kulisy zawodowych projektów.

W sobotni wieczór na antenie TVP2 pojawi się kolejne wydanie The Voice Senior, dzień później w TVP1 zagoszczą nowe odcinki Sanatorium miłości 3. Gdy fani gwiazdy z niecierpliwością czekają na wspomniane programy, Marta dzieli się z nimi pięknymi zdjęciami, które powstały podczas egzotycznych podróży.

Prowadząca Rolnik szuka żony poinformowała, że obudziła się w środku nocy. Miała romantyczny sen – śniła o plaży, na której znajduje się wielkie serce, tuż za nim widać krystalicznie czystą wodę.

Myśl o tym miejscu obudziła mnie w środku nocy — napisała Marta Manowska na Instagramie.

To jednak nie koniec wpisów, które wrzuciła do sieci. Godzinę później wyznała miłość, pokazując fanom, w jaki sposób robią to mieszkańcy Bali:

Tak na Bali mówi się „Kocham Cię”. Dziękuje Ketut.

Wpisy zauroczyły fanów Manowskiej, którzy doceniają piękne widoki, a także zachwycają się momentami, jakie utrwaliła w kadrze.

Kim jest partner Marty Manowskiej?

Warto wspomnieć, że Marta jest szczęśliwie zakochana. Jak od dawna donosi kolorowa prasa, partnerem Manowskiej jest Adam, dźwiękowiec programu Sanatorium miłości. W rozmowie z Jastrząb Post nie ukrywała, że jest szczęśliwa. Uważa, że „to ten jedyny”.

Myślę, że ja po prostu jestem osobą, która się wywodzi na całe życie. Ja mam takie poczucie, że jak miłość, to na całe życie. Jak miłość to przyjaźń. Jak miłość, to taka osoba, która żyje podobnym życiem i zrozumie to, że jesteśmy cały czas w trasie i bierzemy dzieciaki pod pachę i wsiadamy do kampera i jedziemy przed siebie. Ta miłość sama mnie znalazła.

Media co jakiś czas informują, że Marta Manowska i Adam planują ślub. Na ten moment zarówno gwiazda TVP, jak i jej ukochany nie odnieśli się do tych rewelacji.


Marta Manowska pochwaliła się romantycznym snem

Marta Manowska pochwaliła się romantycznym snem

Marta Manowska wyznała miłość

Marta Manowska wyznała miłość

Marta Manowska

Marta Manowska

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×