Szukaj

Marta Manowska szykuje się do ślubu! Wszystko wygadał uczestnik „Rolnik szuka żony”. Jest tylko jedno „ale”

Marta Manowska

Marta Manowska

Marta Manowska w programie Rolnik szuka żony i Sanatorium miłości połączyła ze sobą wiele par. Na planie jednego z programów poznała również swojego partnera. Ich relacja staje się coraz poważniejsza. Rewia donosi o ślubnych planach gwiazdy.

Marta Manowska jest zakochana i nikt nie ma co do tego większych wątpliwości. Prowadząca Rolnik szuka żony nie ukrywa, że od dłuższego czasu jest bardzo szczęśliwa. W trakcie rozmowy z redaktorką Jastrząb Post wyjawiła, że ma nadzieję, że jej partner okaże się być tym jedynym:

Myślę, że to ten jedyny. Czy jest to osoba z branży… zostawię to dla siebie. I tak mówię więcej niż do tej pory mówiłam. Myślę, że ja po prostu jestem osobą, która się wywodzi na całe życie. Ja mam takie poczucie, że jak miłość, to na całe życie. Jak miłość to przyjaźń. Jak miłość, to taka osoba, która żyje podobnym życiem i zrozumie to, że jesteśmy cały czas w trasie i bierzemy dzieciaki pod pachę i wsiadamy do kampera i jedziemy przed siebie. Ta miłość sama mnie znalazła.

Marta od dawna ukrywa tożsamość swojego partnera, jednak wiadomo, że jest nim Adam, dźwiękowiec, który pracował na planie Sanatorium miłości. W mediach często pojawiają się informacje o tym, że Manowska jest zaręczona i w ciąży, jednak para dotychczas nie odniosła się do tych pogłosek.

Marta Manowska o swoim związku

Adam w życiu Marty pojawił się przez przypadek. Został włączony do ekipy realizatorów programu w charakterze dźwiękowca. Przez 3 tygodnie był zamknięty w ośrodku Równica w Ustroniu. Już po kilku dniach kuracjusze zauważyli, że coś między nim a gospodynią show zaiskrzyło. Sama prowadząca jeszcze przed poznaniem partnera zdradziła tygodnikowi Rewia, jak wyglądały początki jej poprzednich związków:

Lubię, kiedy miłość spada, jak grom z jasnego nieba. I być może powinna zrodzić się z przyjaźni, co daje jej trwały fundament, ale mnie się taka nigdy nie przytrafiła. U mnie zawsze było to uderzenie pioruna, a dopiero potem przychodziła przyjaźń. W miłości nie kieruję się rozsądkiem, ale uczuciem.

Tak było również i tym razem. Z powodu pandemii koronawirusa para spędza ze sobą dużo czasu, a uczucie, które ich połączyło, jest jeszcze mocniejsze. Obecnie są na etapie wzajemnego poznawania rodzin. Marta bardzo liczy się ze zdaniem swojej ukochanej babci, dlatego też moment jej spotkania z Adamem miał dla niej kluczowe znaczenie. Okazuje się, że od razu go zaakceptowała.

Wszystko wskazuje na to, że Manowska spełni swoje największe marzenie, jakim jest dom z ogrodem i tarasem, na którym w objęciach ukochanego męża będzie mogła oglądać gwiazdy. Ale zanim sama w białej sukni stanie przed ołtarzem, będzie miała okazję sprawdzić się w roli druhny.

Marta Manowska szykuje się do ślubu Seweryna Nowaka z Rolnik szuka żony

Prowadząca nie ujawnia szczegółów z życia prywatnego, jednak okazuje się, że w najbliższym czasie będzie wesele! W trakcie szóstej edycji programu Rolnik szuka żony Marta poznała Seweryna Nowaka – młodego rolnika, którego historia poruszyła serca widzów.

Ojciec 29-latka popełnił samobójstwo 8 lat temu, a w 2018 roku jego matka zmarła na nowotwór. Mimo tak dramatycznych przeżyć mężczyzna nie załamał się i zajął się pracą na gospodarstwie. Zgłosił się do programu, ponieważ bardzo doskwierała mu samotność. W programie nie znalazł miłości, ale okazało się, że jest ona tuż za rogiem. Dzięki udziałowi w produkcji zdobył się na odwagę i umówił z sąsiadką Magdaleną, wobec której ma poważne plany:

Będą zaręczyny i ślub. Właśnie wróciliśmy z krótkich wakacji do Karpacza i jesteśmy jeszcze bardziej zakochani. Nie ma na co czekać!

Duże zasługi przypisuje Marcie Manowskiej, dzięki której zdobył się na odwagę i zawalczył o miłość. Seweryn zdradził, że gwiazda powoli szykuje się do jego ślubu, na którym chciałby, by wystąpiła w roli świadka.

Zastanawiam się czy nie poprosić na świadków Marty Manowskiej i reżysera programu, Konrada Smugi. Gdyby nie oni i ten program, to nie wiem, czy miałbym odwagę zaprosić Magdę na kawę.

Nie pozostaje nam nic innego, jak obu parom życzyć szczęścia i wielu wspaniałych chwil u boku ukochanej osoby.


Marta Manowska

Marta Manowska

Marta Manowska

Marta Manowska

Marta Manowska

Marta Manowska

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×