Marta Manowska rozgrzała internet. Pozuje w płaszczu, a pod nim… No właśnie, tylko figi?

Marta Manowska

Marta Manowska

Marta Manowska korzysta ze słońca na plażach. Jednym z ostatnich postów wprawiła fanów w osłupienie. Czy pod płaszczem ma tylko figi?

Marta Manowska jest jedną z flagowych gwiazd Telewizji Polskiej. Po raz pierwszy widzowie zobaczyli ją na ekranach telewizorów w programie Rolnik szuka żony. Powierzone zadanie wykonała profesjonalnie i z wielkim wyczuciem, więc stacja postanowiła zlecić jej kolejne projekty, które przyniosły jej jeszcze większą popularność. Manowska została gospodynią The Voice Senior oraz Sanatorium miłości, które w krótkim czasie pokochali widzowie.

Ostatnio równie głośno co o zawodowych projektach Marty Manowskiej było też o jej życiu uczciwym. Media donosiły o jej rozstaniu z partnerem, a także o kolejnej miłości. Wszystkie te rewelacje dziennikarka skomentowała w rozmowie z naszą reporterką i powiedziała, że jej życie jest dużo spokojniejsze niż to, co można przeczytać w mediach:

Co ja bym powiedziała o tej Marcie, którą obserwuję w internecie. Powiedziałabym, że ma bardzo bogate życie, bo naprawdę sinusoida jej rozstań, jej związków, ciąży jest zatrważająca. Ja żyję bardziej stabilnym życiem. Ale mam poczucie, że nie będę miała potrzeby, aby się tym dzielić.

Marta równie chętnie jest obserwowana w social mediach. Jeden z jej postów mocno zaskoczył internautów.

Zobacz także: Manowska w bikini bez grama retuszu smaży się na plaży. Paparazzi zrobili jej odważne zdjęcia

Marta Manowska na zdjęciu w samych majtkach?

Manowska obecnie przebywa nad morzem. Po miesiącach intensywnej pracy, na planach różnych formatów, przyszedł czas na odpoczynek. Gwiazda beztroskimi chwilami dzieli się na Instagramie. Nie brakuje ujęć z play, ze spacerów, a uśmiech nie znika z ust gwiazdy TVP.

Jeden z najnowszych postów Marty poruszył jej fanów. Na pierwszy rzut okaz wygląda, że na jednym ze zdjęć Manowska pozuje w płaszczu, pod którym ma na sobie tylko figi. Dopiero po bliższych oględzinach widać, że to czerwone bikini.

Prawda, że można się pomylić? Zdjęcie w galerii.


Marta Manowska

Marta Manowska

Marta Manowska

Marta Manowska

Marta Manowska na plaży

Marta Manowska na plaży

Komentarze

  • Gość pisze:

    Taki live lepiej wygląda tylko ksiecia brak o kazadi vs grande grande no co ty kazadi kazadi i jak na kasetach ewy powtórz to 15 razy az usnę i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×