„Sanatorium miłości 2”: Marta Manowska opublikowała zdjęcie z planu nowej edycji. Już poznała uczestników

Marta Manowska na planie Sanatorium miłości 2

Marta Manowska na planie Sanatorium miłości 2

Marta Manowska pokazała zdjęcie z planu Sanatorium miłości 2 i opowiedziała o uczestnikach nadchodzącej edycji. Fani gwiazdy zachwyceni. Zobacz, co zdradziło zdjęcie. 

Marta Manowska w ciągu ostatnich lat wyrosła na gwiazdę Telewizji Polskiej. Od momentu, w którym po raz pierwszy pojawiła się na planie Rolnik szuka żony, jej kariera znacząco ruszyła do przodu. Gwiazda nie tylko prowadzi kolejne sezony przygód poszukujących miłości rolników, ale także jest gospodynią Sanatorium miłości – programu, w którym miłości szukają osoby starsze.

Zobacz: Świąteczny odcinek „Sanatorium miłości”. TVP pokaże wielkanocne spotkanie uczestników! Zobacz zdjęcia z planu

Marta Manowska na planie Sanatorium miłości 2

Po sukcesie pierwszej edycji, władze TVP postanowiły, że powstanie kolejny sezon wspomnianego programu. W roli prowadzącej ponownie obsadzono Martę Manowską. Okazuje się, że nowe odcinki już powstają, czym gwiazda pochwaliła się na swoim Instagramie.

Opublikowała tam zdjęcie, które powstało w sanatorium w Uzdrowisku Ustroń. Manowska, ubrana w czerwoną bluzę, pozuje na nim, uśmiechając się do fotografii. W opisie zdradziła trochę informacji na temat uczestników:

Poranki w naszym @sanatorium_milosci_tvp Jak pięknie jest móc ich podglądać. Znów jest tak samo! To nasi bohaterowie mają i dają najwięcej radości i energii!

Zobacz: Skandal w „Sanatorium miłości”! Seksowna uczestniczka show TVP to podstawiona aktorka! Widzowie zostali oszukani?!

Fani byli zachwyceni tym ujęciem, co wyrażali w komentarzach pod zdjęciem:

  • Cudownie wyglądasz. Życzę miłego dnia.
  • Nie mogę się doczekać nowego sezonu Uwielbiam ten program.
  • Jak pięknie jest mieć taaakiego Anioła Stróża.
  • Bo doceniają i czują wdzięczność, a to największe źródła szczęścia.

Kim są bohaterowie nowej edycji? O tym z pewnością przekonamy się lada moment.

Zobacz: Wyniki oglądalności „Sanatorium miłości”. TVP ma powody do zadowolenia?

Sanatorium miłości – na czym polega?

Sanatorium miłości to produkcja Telewizji Polskiej, która jest czymś nowym na polskiej antenie. To program, w którym biorą udział osoby starsze. W Uzdrowisku Ustroń przez kilka tygodni zamieszkują seniorzy, którzy chcą coś zmienić w swoim życiu. Jedni szukają miłości, inni ciekawych znajomości. Pod czujnym okiem Marty Manowskiej, mają do tego doskonałą okazję.

Na uczestników czeka wiele udogodnień, które ich pobyt uczynią znacznie przyjemniejszymi. Organizatorzy zadbali o to, by czekały na nich masaże, lecznicze zabiegi czy konsultacje lekarskie.


Marta Manowska na planie Sanatorium Miłości 2

Marta Manowska na planie Sanatorium Miłości 2

Marta Manowska w bikini

Marta Manowska w bikini

Marta Manowska - półfinał The Voice Senior

Marta Manowska - półfinał The Voice Senior

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×