Marta Manowska startuje z nowym programem w TVP. Na ekranie nie będzie sama. To może być kolejny hit

Marta Manowska – 8 wspaniałych

Marta Manowska – 8 wspaniałych

Marta Manowska pojawi się w kolejnym programie TVP. Gwiazda poprowadzi go z innym dziennikarzem stacji. W jakim formacie ją zobaczymy?

Marta Manowska to jedna z ulubionych gwiazd na antenie TVP. Widzowie pokochali ją w momencie, gdy pojawiła się na ekranie, jako gospodyni programu Rolnik Szuka Żony. Tam sprawdza się znakomicie i jest ogromnym wsparciem dla bohaterów randkowego reality show. To właśnie w niej upatrują oni osoby, której mogą zwierzyć się ze swoich dylematów. Potencjał prezenterki szybko dostrzegło TVP i zaczęła pojawiać się także w innych kultowych formatach. Mogliśmy ją zobaczyć między innymi w Sanatorium Miłości, gdzie pomagała seniorom odnaleźć drugą połówkę, a także w The Voice Senior.

Chociaż jej kariera zawodowa prężnie się rozwija, to niewiele wiadomo o życiu prywatnym ulubienicy widzów. Bardzo często publikuje na Instagramie, ale nie zdradza zbyt wiele. Ostatnio media rozgrzała informacja o tym, że spędziła urlop w Meksyku z Robertem Bodziannym.

Marta Manowska poprowadzi nowy program

Już za kilka dni rusza nowa ramówka TVP. W tym roku wiosenna impreza promująca stacji została odwołana ze względu na sytuację na Ukrainie. Programy pojawią się jednak na antenie zgodnie z planem. Wśród nich jest też nowa propozycja od publicznego nadawcy, który w roli gospodyni obsadził Martę Manowską. Na antenie będzie jej towarzyszył doskonale znany widzom Mateusz Szymkowiak, który na TVP Kobieta prowadzi program Taka jak ty.

Wszystkim w sieci podzielił się prowadzący, który nie ukrywa swojego podekscytowania całą sprawą. Nie poskąpił też ciepłych słów pod adresem koleżanki ze stacji.

Manowska! Mistrzyni telewizyjnego wywiadu. Potrafi przepięknie rozmawiać o emocjach i uczuciach. Jest dociekliwa i błyskotliwa. Ma w sobie taką wspaniałą ciekawość drugiego człowieka. Od dawna ją obserwuję i bardzo jej kibicuję. Kilkanaście dni temu dowiedziałem się, że jest pomysł, abyśmy stworzyli telewizyjny duet. Bardzo mocno trzymałem za to kciuki. Stało się i dzieje się! Od marca w TVP Kobieta prowadzimy razem „Rozmowy o…” – napisał na swoim profilu dziennikarz.

Internauci z radością zareagowali na ten duet, który na antenie TVP Kobieta poprowadzi program Rozmowy o… Wydaje się, że dwoje doświadczonych dziennikarzy to w tej sytuacji zestaw idealny. Tego samego zdania jest również Marta.

Jesteś cudowny. Zdolny, ambitny, pracowity, masz wiedzę, energie i wszystko to, co jest miara nie tylko sukcesu, ale i człowieka. Dziękuje, że to Ty. A rozmowy w Twoim programie prowadzisz pięknie. Spokojnie, stonowanie, mądrze. Mówi Ci to „mistrzyni”, dziękuje Mateusz Dużo dobrego przed nami – napisała w komentarzu.

Będzie oglądać nowy program z udziałem Manowskiej i Szymkowiaka?


Marta Manowska i Mateusz Szymkowiak

Marta Manowska i Mateusz Szymkowiak

Marta Manowska ma nową fryzurę

Marta Manowska ma nową fryzurę

Marta Manowska - Rolnik szuka żony 7

Marta Manowska - Rolnik szuka żony 7

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×