Marta Manowska pochwaliła się prezentem od Marka Piekarczyka. Wparował za kulisy „The Voice” z niespodzianką, której nigdy nie zapomni

Marta Manowska i Marek Piekarczyk

Marta Manowska i Marek Piekarczyk

Marta Manowska i Marek Piekarczyk są przyjaciółmi. Prezenterka pochwaliła się w sieci prezentem, jaki dostała od jurora The Voice of Poland. Wszystko działo się za kulisami show. 

Marta Manowska jest jedną z największych gwiazd TVP. Ogromną sympatię widzów zyskała w momencie, gdy pojawiła się, jako prowadząca reality show Rolnik szuka żony. To właśnie tam oczarowała widzów swoim spokojem, ciepłym głosem i profesjonalizmem. Dla uczestników programu okazała się także nieocenionym wsparciem, na co równie przychylnie patrzyli jej fani. Z formatem związana jest od 2014 roku. Gwiazda zdecydowanie nie mogła narzekać na brak kolejnych propozycji pracy ze strony Telewizji Publicznej. Nieustannie pojawia się w nowych projektach.

Fani mogą ją oglądać między innymi jako gospodynię innego równie popularnego reality show, którym jest Sanatorium Miłości. Była też najlepszą kandydatką do tego, aby poprowadzić show The Voice Senior. Wczoraj odbył się finał The Voice of Poland, na którym pojawiła się w roli gościa. Tam czekała na nią niezwykła niespodzianka.

Marta Manowska pochwaliła się prezentem od Marka Piekarczyka

W sobotni wieczór odbył się finał 12. edycji The Voice of Poland W roli jurora ponownie pojawił się Marek Piekarczyk. Wokalista jako trener sprawdził się już po raz piąty. Uczestnik, którego prowadził, czyli Bartosz Madej ostatecznie zajął drugie miejsce przegrywając z Martą Budrynowicz, która zdobyła najwięcej głosów widzów. Na widowni Marka wspierała jego przyjaciółka, czyli Marta Manowska. Artysta zaskoczył ją niebywałym prezentem, a ona o wszystkim opowiedziała fanom.

Marta Manowska jest jedną z gwiazd, które są bardzo aktywne na Instagramie. Wczorajszego wieczoru dodał post, w którym pochwaliła się piękną niespodzianką, jaką sprawił jej wokalista zespołu TSA. Juror muzycznego show podarował prezenterce wisiorek z zapałką. Niebanalny prezent ma wyjątkową symbolikę. Gwiazda przyznała, że dawno nikt nie sprawił jej tak wiele radości.

Nie pamiętam, kiedy ktoś sprawił mi bezinteresowną radość
Właśnie dostałam od Marka Piekarczyka zapałkę. Już na zawsze będzie ze mną.
Przyleciała prosto z Paryża.
Zapałka. Symbol. Dla zespołu TSA.

Gwiazda opowiedziała także fanom o pięknej opowieści Marka, związanej z utworem Trzy zapałki. Historia ta tak bardzo nią poruszyła, że sama opowiadała ją kolejnym osobom. Nie spodziewała się jednak, że przyjaciel zaskoczy ją w tak piękny sposób. Postanowiła mu publicznie podziękować.

Nigdy nie zapomnę, kiedy Marek podczas nagrań do spotu trzech pokoleń „THE VOICE” @voiceofpoland @thevoicekidstvp @thevoiceseniortvp opowiadał historię, właściwie wiersz, który dał postawę do utworu „Trzy zapałki” To historia prawdziwa, przeszywającą na wskroś, tak ludzka…
Opowiadałam ją później wielu spotkanym na swojej drodze ludziom. Cieszy tym bardziej dziś, kiedy jadąc do studia na nagranie @voiceofpoland zastanawiałam się, czy spotkam Marka… A tu On Wpada na backstage. Z tą jedną zapałką Wierzę, że ta historia zatoczy koło i kiedyś do Was wróci
Też ją usłyszycie Dziękuję Przyjacielu @marekpiekarczyk.official – napisała.

Pod postem Marty pojawiło się sporo komentarzy. Fani nie ukrywają, że Piekarczyk zachował się cudowny sposób. Podobnie, jak prezenterka są wzruszeni tym, co wydarzyło się za kulisami The Voice of Poland.


Marta Manowska

Marta Manowska

Marek Piekarczyk i Marta Manowska w programie The Voice

Marek Piekarczyk i Marta Manowska w programie The Voice

Marek Piekarczyk,. Półfinał The Voice

Marek Piekarczyk,. Półfinał The Voice

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×