Marta Manowska skomentowała tożsamość swojego partnera! Dlaczego nigdy wcześniej tego nie zrobiła?

Marta Manowska o swoim partnerze

Kim jest partner Marty Manowskiej?

Marta Manowska jest szczęśliwie zakochana. W najnowszym numerze jednego z kolorowych magazynów, dziennikarka postanowiła skomentować tożsamość swojego ukochanego. Czy występował on w jednym z show, który ona prowadziła?

Marta Manowska jest prezenterką dwóch programów TVP: Rolnik szuka żony Sanatorium miłości, w trakcie których uczestnikom pomaga znaleźć miłość ich życia. Okazuje się, że strzała amora trafiła także w jej serce. Dziennikarka w jednym z magazynów postanowiła skomentować swój związek.

Przez długi czas krążyły pogłoski, że nowy ukochany Manowskiej jest bohaterem programu Rolnik szuka żony. W najnowszym numerze magazynu Show Marta postanowiła odnieść się do spekulacji:

Nigdy nie komentuję takich rewelacji, bo po pierwsze mi się nie chce, a po drugie nie ma to najmniejszego sensu. Potem wszyscy jeszcze bardziej się tym nakręcają, a ja staram się żyć trochę obok tej całej show-biznesowej machiny, spokojnie i w swoim tempie na swoich warunkach – przyznała w wywiadzie.

Marta podkreślała, że jest bardzo szczęśliwa. Do tego stopnia, że marzy o tym by jej rodzina się powiększyła. Nie ukrywała też, że marzy o zajściu w ciążę:

Moim wielkim marzeniem jest założenie rodziny i urodzenie dzieci – przyznała gwiazda.

Tożsamość ukochanego Manowskiej nadal pozostaje więc tajemnicą. Mamy nadzieję, że kiedyś przestanie ona być zagadką, dzięki czemu dowiemy się kto skradł serce ślicznej dziennikarki.

Marta Manowska przeszła porażającą metamorfozę! W takim kolorze włosów jeszcze jej nie widzieliście!

Gwiazdy na charytatywnym pokazie „Dzieci Dzieciom”: Kasia Cichopek, Szymon Majewski, Kuba Wesołowski, Gabi Drzewiecka, Marta Manowska

Wyniki oglądalności „Sanatorium miłości”. TVP ma powody do zadowolenia?


Marta Manowska w rudych włosach

Marta Manowska w rudych włosach

Marta Manowska - charytatywny pokaz mody

Marta Manowska - charytatywny pokaz mody "Dzieci Dzieciom" 2019

Marta Manowska w rudych włosach

Marta Manowska w rudych włosach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×