Wreszcie! Po miesiącach czekania pokazali partnera Marty Manowskiej. Romantyczne zdjęcia wylądowały na okładce gazety

Marta Manowska

Marta Manowska

Marta Manowska sfotografowana z partnerem. Na okładkę tabloidu trafiły zdjęcia prezenterki z ukochanym. Nie szczędzili sobie czułości podczas spaceru brzegiem morza. 

Marta Manowska to jedna z największych gwiazd stacji TVP. Z telewizją publiczną związana jest już od lat, a sympatię widzów przyniosła jej rola prowadzącej Rolnik Szuka Żony. Tam wykazała się ogromną empatią, a uczestnicy randkowego reality show odnaleźli w niej prawdziwą powierniczkę sekretów. Długo nie musiała czekać na kolejne propozycje ze strony pracodawcy.

Zaczęła prowadzić także Sanatorium miłości, a później The Voice Senior. W ostatnim z programów w nowym sezonie zastąpi ją jednak Małgorzata Tomaszewska, która o przejęciu posady opowiedziała Jastrząb Post.

Nie rozmawiałam z Martą, bo my generalnie się bardzo słabo znamy. Widujemy się na konferencjach ramówkowych, na korytarzu, gdzie nie ma możliwości nawiązania głębszej relacji, nigdy razem nie pracowałyśmy. Więc trudno by mi było jakkolwiek się odzywać, bo byłoby to nienaturalne.

Marta Manowska na spacerze z ukochanym. Zdjęcia paparazzi

Marta, chociaż na brak pracy nie może narzekać, to długo nie miała szczęścia w miłości. Tabloidy co jakiś czas informowały, że u jej boku pojawił się jakiś mężczyzna, ale sama zainteresowana nigdy nie potwierdziła związku. Ostatnio była łączona z bratem jedno z uczestników programu Rolnik Szuka Żony, ale okazało się, że są jedynie przyjaciółmi.

Teraz nie ma już wątpliwości, że serce prezenterki jest zajęte. Paparazzi spotkali Martę w Sopocie podczas romantycznego spaceru z ukochanym. Nie brakowało czułości, a gwiazda i jej partner nie ukrywali swoich uczuć i czuli się bardzo swobodnie, gdy tulili się do siebie podczas spaceru brzegiem morza.

Marta i tajemniczy przystojniak poszli na spacer nad Zatoką Pucką. Trzymali się za ręce, skradali sobie całusy i wciąż tulili się do siebie. Objęci, patrzyli w morze i słuchali jego szumu. Szeptali sobie do uszu. W końcu zjedli kolację w zacisznej restauracji. Trudno było im się rozstać. Martę wzywały jednak obowiązki – czytamy w Super Expressie.

Widać, że popularna prezenterka jest naprawdę szczęśliwa 🥰 🤩

Posted by Super Express on Thursday, September 1, 2022

Jak informuje tabloid ukochany Marty podobno mieszka w Trójmieście i właśnie tam najczęściej się spotykają. Pozostaje poczekać, aż prezenterka zadebiutuje z partnerem na salonach. Jeden z kadrów, na którym Marta tuli partnera, trafił na okładkę tabloidu. Zobaczycie ją w naszej galerii.


Marta Manowska z partnerem - okładka Super Express 02.09.22

Marta Manowska z partnerem - okładka Super Express 02.09.22

Marta Manowska – jesienna ramówka TVP 2022

Marta Manowska – jesienna ramówka TVP 2022

Marta Manowska ma nową fryzurę

Marta Manowska ma nową fryzurę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×