Wirtualna Polska

Marta Manowska ma stalkera, który bez powodu od lat niszczy jej życie! Gwiazda po latach przerwała milczenie i ujawniła szokujące kulisy!

Marta Manowska ma stalkera, który bez powodu od lat niszczy jej życie! Gwiazda po latach przerwała milczenie i ujawniła szokujące kulisy!

Marta Manowska ma stalkera

Wirtualna Polska

Marta Manowska po kilku latach milczenia zabrała głos w temacie stalkingu. Okazuje się, że gwiazda TVP jest ofiarą prześladowania. O szczegółach napisała w ostrym wpisie na Instagramie. Kto uprzykrza życie prowadzącej Sanatorium miłości?

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Marta Manowska od kilku lat jest wiodącą gwiazdą TVP. Dziennikarka prowadzi dwa hitowe programy: Sanatorium miłości oraz Rolnik szuka żony. Jej popularność w błyskawicznym tempie przybrała na sile, gdy na antenę wszedł program z udziałem seniorów. Obecnie 35-latka ma tysiące fanów w różnym wieku, sama jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, a swój nieskazitelny wizerunek chętnie udostępnia do promocji celów charytatywnych.

Okazuje się, że Marta Manowska od kilku lat boryka się ze stalkingiem, któremu mówi stanowcze nie. Na internetowym profilu gwiazdy TVP pojawił się bardzo stanowczy wpis:

Od 6 lat jestem osobą publiczną. Prowadzę w telewizji publicznej dwa programy. Gram w teatrze. Podróżuję. Czytam książki. Słucham muzyki. Gotuję, sprzątam, dbam o rodzinę, przyjaciół. Żyję zwykłym życiem. Przede wszystkim jestem kobietą, córką, partnerką, kiedyś będę matką. Nie ma mojej zgody na stalking. Dziś po 5 latach nękania mnie i moich znajomych, przyjaciół, bohaterów programu przerwałam milczenie. I mówię stanowcze nie. Nie ma mojej zgody na zaburzanie mojego spokoju. Nie zgadzam się. Nie zgadzam się też na komentarze typu „Ale zgrabne nóżki” „Ale bym wycałował” Jestem osoba publiczną. Instagram i Facebook to moje narzędzie pracy, ale i co najważniejsze kontaktu z Wami. Będę zgłaszać, usuwać. Nie reagowałam długo na niestosowne, sprośne wręcz i niebezpieczne wiadomości, wysyłane paczki wierząc, że to się wyciszy. I widzę, że to błąd! Nie pozwalajmy sobie nigdy. NIGDY! Piszę niechętnie, ale ku przestrodze.

Post prezenterki wywołał burzę w sieci. Pod jej wpisem internauci wyrazili swoje zdanie w sprawie tajemniczego stalkera:

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
  • Nie chcę wyjść na złego, ale nie przemawia to do mnie. Jesteś ( jeżeli możemy do siebie tu w internecie mówić per Ty) osobą publiczną. Powinnaś się liczyć z oceną Twojej pracy, a częścią tego jest też wizerunek. Oczywiście potępiam hejty. Ale teksty, że bym wycałował nie robią krzywdy chociaż są niestosowne. Nie można za nie karać. Chyba wykonując jakaś pracę z niektórymi ocenami trzeba się pogodzić. Ja wykonuje usługi i też słyszałem że robię to źle tylko dlatego, że komuś powiedziałem cenę, którą on uważał jako zbyt wysoką. Nie zrozum mnie źle, ale czasem lepiej ignorować Januszowe gadanie.
  • Nigdy nie widziałam u Pani żadnych wulgarnych komentarzy, chyba ze chodzi o krytykę wyglądu, czy coś, ale nic groźnego.
  • To dopiero portale będą miały O czym pisać
  • To nie używaj mediów społecznościowych albo blokuj powiadomienia od obcych. Ludzie są głupi. Narobisz sobie tylko problemy i jeszcze więcej stresu, bo np. będziesz musiała chodzić na rozprawy do Sądu z takim stalkerem. Bez sensu. Sama działaj we własnej obronie. Państwo ma to w dupie i tylko Tobie zaszkodzi.

Sztuka polega na tym, by wychwycić granicę pomiędzy namolnością, a niebezpiecznym zachowaniem nazywanym stalkingiem, co zdecydowanie nie jest łatwe.

View this post on Instagram

Od 6 lat jestem osobą publiczną. Prowadzę w telewizji publicznej dwa programy. Gram w teatrze. Podróżuję. Czytam książki. Słucham muzyki. Gotuję, sprzątam, dbam o rodzinę, przyjaciół. Żyję zwykłym życiem. Przede wszystkim jestem kobietą, córką, partnerką, kiedyś będę matką. Nie ma mojej zgody na stalking. Dziś po 5 latach nękania mnie i moich znajomych, przyjaciół, bohaterów programu przerwałam milczenie. I mówię stanowcze nie. Nie ma mojej zgody na zaburzanie mojego spokoju. Nie zgadzam się. Nie zgadzam się też na komentarze typu „Ale zgrabne nóżki” „Ale bym wycałował” Jestem osoba publiczną. Instagram i Facebook to moje narzędzie pracy, ale i co najważniejsze kontaktu z Wami. Będę zgłaszać, usuwać. Nie reagowałam długo na niestosowne, sprośne wręcz i niebezpieczne wiadomości, wysyłane paczki wierząc, że to się wyciszy. I widzę, że to błąd! Nie pozwalajmy sobie nigdy. NIGDY! #nieoznaczanie #nietonie #nie #NIE Piszę niechętnie, ale ku przestrodze #stalking #przemoc #psychiczna #przemoc #fizyczna #stopprzemocypsychicznej

A post shared by MARTA ???? MANOWSKA TO JA (@martamanowska) on

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Zobacz: Ile zarabia Manowska? Właśnie dostała podwyżkę!

Wirtualna Polska

Zobacz: Kim jest partner Marty Manowskiej i jak się poznali?

Zobacz: Marta Manowska pokazała pierwszego uczestnika „Rolnik szuka żony 6”!


54731719_135270640936111_6082177173841353145_n Marta Manowska – TeleKamery 2019

Marta Manowska – TeleKamery 2019

Marta Manowska – Sanatorium miłości, konferencja programu

Marta Manowska – Sanatorium miłości, konferencja programu

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×