Szukaj

Marta Manowska uczciła pamięć zmarłej gwiazdy „Sanatorium miłości”. Jej wpis wzruszył fanów

Marta Manowska

Marta Manowska

Marta Manowska już wkrótce poprowadzi trzeci sezon Sanatrium miłości. Gwiazda nie zapomina jednak o uczestnikach poprzednich edycji, w tym o zmarłym Cezarym, którego pamięć uczciła w szczególny sposób.

Marta Manowska to kobieta o złotym sercu. Nikt inny nie poprowadziłby tak wspaniale poprzednich serii Sanatorium Miłości. Każdego z uczestników otacza ciepłem i wysłuchuje z uwagą. Często w trakcie przeprowadzanych rozmów wzrusza się razem z nimi. Niejednokrotnie pomagała bohaterom znajdować wyjście z trudnej sytuacji, a nawet próbowała połączyć zwaśnione rodziny. Prezenterka właśnie przygotowuje się do kolejnej edycji hitu TVP. Poznała już nowych kuracjuszy. W niezwykle krótkim wpisie udowodniła, że wciąż pamięta osoby, z którymi współpracowała na planie poprzednich edycji programu.

Marta Manowska o Sanatorium miłości 3

Wielu widzów nie może doczekać się kolejnej serii Sanatorium Miłości. Prowadząca właśnie przekazała fanom widowiska radosną wiadomość. Poznała już nowych uczestników programu i już wkrótce dane to będzie również nam. Przez cały czas pamięta jednak o bohaterach poprzednich edycji. Jednym z nich był Cezary, którego nagła śmierć zasmuciła nie tylko jego kolegów z sanatorium, ale i wszystkich oglądających reality-show. Dzisiaj, Marta również uczciła jego pamięć:

Czaruś. Czuwaj nad nami.

Cezary Mocek odszedł nagle w wyniku nagłej choroby. Zmarł w wieku 67 lat. Pamięć o nim jest wciąż żywa, ponieważ był wyjątkowym człowiekiem, w czym utwierdzili nas jego koledzy, wybierając go na Króla turnusu.

Fani programu zdradzili, że kuracjusze kolejnej edycji wypoczywają już w Uzdrowisku w Polanicy.

Czekamy na nowy sezon.


Marta Manowska

Marta Manowska

Marta Manowska

Marta Manowska

Marta Manowska

Marta Manowska

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×