Szukaj

Marta Manowska wybrała się do fryzjera i zachwyca się efektami. My patrzymy na jej brzuch. Jednak ciąża?

Marta Manowska - fryzura

Marta Manowska - fryzura

Marta Manowska zachwyca w nowej fryzurze. Odświeżyła kolor i postawiła na ciekawe cięcie. Nie może się nazachwycać efektami. My patrzymy na jej brzuch. Czy ten wielki supeł ma zamaskować ciążę?

Marta Manowska z Telewizją Polską jest związana od 2014 roku. To właśnie wtedy wystartowała pierwsza edycja programu Rolnik szuka żony, którą poprowadziła i idealnie sprawdziła się w swojej roli. Widzowie ją pokochali nie mniej niż uczestników i już nie da się sobie wyobrazić formatu bez niej. Niedawno widzowie mogli oglądać siódmą serię perypetii sercowych tytułowych bohaterów, którzy szukali drugiej połówki i mogli liczyć na wsparcie dziennikarki.

Show przyniosło Manowskiej nowe zawodowe propozycje. Od 2019 roku jest gospodynią programów Sanatorium miłości i The Voice Senior. Od wiosny 2020 prowadzi Ośmiu wspaniałych.

Zgromadziła całą masę sympatyków. By być z nimi w stałym kontakcie, prężnie prowadzi konto w mediach społecznościowych. To właśnie tam dzieli się swoimi projektami zawodowymi i zdradza nieco prywatności. Tak jak we wtorkowy wieczór, kiedy pokazała efekty wizyty u fryzjera. Jednak to nie nowa fryzura przykuwa uwagę, a jej brzuszek. Jednak ciąża?

Marta Manowska chwali się nową fryzurą i sprytnie maskuje brzuch. Jednak ciąża?

Podczas pracy na planie programu Sanatorium miłości Marta znalazła swoją drugą połówkę. Jej wybrankiem jest tajemniczy Adam, który jest realizatorem dźwięku i pracuje przy produkcji. Media od wielu miesięcy spekulują czy są zaręczeni, bo na palcu dziennikarki pojawił się pierścionek. Manowska jednak pilnie strzeże swojej prywatności i nie komentuje spraw związanych z życiem pozazawodowym.

Niedawno z kolei media rozgrzewały wieści, że dziennikarka jest w ciąży. Tygodnik Na żywo donosił o tym, powołując się na swojego informatora:

Kiedyś Marta wychodziła w przerwach między nagraniami na papierosa. Teraz nie pali wcale. Może nie chodzi tylko o jej zdrowie…

Rzucenie palenia, o którym pisała gazeta, to jednak niejedyny sygnał, który może świadczyć o odmiennym stanie Marty Manowskiej. Uważni obserwatorzy jej profilu na Instagramie dostrzegli, że zmieniły się jej stylizacje, a prowadząca Rolnik szuka żony, wybiera obszerne marynarki i zwiewne, luźne sukienki. Ona nie komentowała, ale jej najnowszy post znowu zasiał podejrzenia, że może jednak ciąża?

Co prawda gwiazda chwali się nową fryzurą. Włosy są pięknie pofarbowane i profesjonalnie podcięte, ale na wideo widać, że wielki supeł związany z koszuli zakrywa brzuch Manowskiej.

Dziękuję Ci Grześ za Twoją opiekę Blue – napisała.

Fryzura piękna, a Marta Manowska wygląda w niej zupełnie inaczej. W asymetrycznym cięciu bardzo jej do twarzy.


Marta Manowska w nowej fryzurze

Marta Manowska w nowej fryzurze

Marta Manowska w nowej fryzurze

Marta Manowska w nowej fryzurze

Marta Manowska

Marta Manowska

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×