Szukaj

Marta Manowska na plan „Rolnika 7” wystylizowała się jak prowadząca „Top Model”. Tak się pokazuje nogi

Marta Manowska

Marta Manowska

Praca na planie Rolnik szuka żony 7 wre. Marta Manowska w jednym z odcinków zaprezentuje się w bardzo modnej stylizacji, która podkreśliła jej nogi. Prowadząca show dawno nie wyglądała tak dobrze. O tytuł najbardziej stylowej gospodyni mogłaby rywalizować z Marceliną Zawaczką i Joanną Krupą.

Marta Manowska prowadzi show Rolnik szuka żony już od sześciu lat! Tak – pierwsza seria miała miejsce w 2014 roku. Program wywołał sporo kontrowersji, ale jednak te odeszły w zapomnienie, a przygody rolników i ich ewentualnych partnerek cieszą się wielką popularnością.

Niedawno, bo na początku czerwca, Marta i cała ekipa wrócili na plan siódmej serii. Widzom zapewne trudno wyobrazić sobie inną prowadzącą niż ogromnie lubianą dziennikarkę. Marta bowiem ujmuje swoją empatią i serdecznym podejściem do uczestników. Show przyniósł jej wielką popularność, dzięki której trafiła do innych hitowych produkcji rodzimej stacji.

Rolnik dał mi wszystko. Dał mi wielką szkołę życia, wielką szkołę akceptacji drugiego człowieka, dał mi wspaniałych przyjaciół, dał mi wspaniałe związki, które powstały w programie, którymi się mogę cieszyć, dał mi rozpoznawalność taką, jaka mi się podoba – mówiła Jastrząb Post.

W 2019 poprowadziła także nowy show telewizyjny Sanatorium miłości. W programie występują samotne kobiety i mężczyźni. Uczestnicy w czasie turnusu sanatoryjnego oprócz zabiegów i typowych aktywności biorą udział w prowadzonych przez Martę Manowską szczerych rozmowach.

Marta Manowska na planie Rolnik szuka żony 7

Widzowie znowu zobaczyli ją jako niezwykle czułą i serdeczną rozmówczynię. Jednak to Rolnik jest jej flagowym programem. Nie dziwi zatem radość, z jaką zaanonsowała na Instagramie powrót na plan.

Ciężko w to uwierzyć! Ale zaczęliśmy! Dziś „pierwszy” dzień na planie 7! (Tak 7 edycji programu Rolnik szuka żony ) To zawsze radość, nowe szanse, otwierające się drzwi…
Ale teraz jakaś szczególna. Tak cieszymy się, że się udało i wszyscy wspólnie od września będziemy śledzić losy bohaterów. A ta piątka, zdradzę Wam, może i zasługuje na wszystko – napisała na FB gwiazda TVP.

Ciężko w to uwierzyć! Ale zaczęliśmy! Dziś „pierwszy” dzień na planie 7! (Tak 7 edycji programu @rolnikszukazonytvp @…

Opublikowany przez Martę Manowską to ją Czwartek, 4 czerwca 2020

Reakcje Internautów nie pozostawiają wątpliwości, że czekali na tę wiadomość niecierpliwie.

  • Nareszcie!! Nie mogę się doczekać.
  • Czekamy z niecierpliwością.
  • Cudowna wiadomość.
  • Wow wspaniałe, już się nie mogę doczekać – komentują internauci.

Rolnik szuka żony 7: Marta Manowska zachwyciła stylizacją boho

Zapewne wszyscy oni docenią także urokliwą stylizację Marty Manowskiej, w jakiej pojawiła się na planie show. Do lekkiej, niezwykle kobiecej sukienki nad kolana w kolorze pudrowego angielskiego różu, dobrała wysokie zamszowe kowbojki. Całość w lubianym przez nowoczesne miejskie kobiety stylu boho.

Komplet nie tylko podkreślił nogi prowadzącej program, ale przede wszystkim udowodnił, że styl Marty mocno ewoluował od czasu pierwszej edycji hitu TVP. Dziś Manowska jest świadomą swojej urody kobietą, która dyktuje trendy i ze swoim wyczuciem stylu może rywalizować z najbardziej zmysłowymi gwiazdami telewizji, takimi jak Marcelina Zawadzka czy Joanna Krupa. To się nazywa dobra zmiana!


Marta Manowska

Marta Manowska

Marta Manowska,

Marta Manowska

Marta Manowska

Marta Manowska

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×