Szukaj

Marta Manowska miała groźny wypadek! Czy gwiazda pojawi się w „The Voice Senior”?

Marta Manowska

Marta Manowska

Marta Manowska poprowadzi The Voice Senior. Niedawno gwiazda uległa groźnie wyglądającemu wypadkowi. Zobacz, czy uniemożliwi on jej udział w programie. 

Marta Manowska, to popularna gwiazda, która związana jest z TVP. Od samego początku prowadzi jeden z flagowych programów stacji: Rolnik szuka żony, co otworzyło jej drzwi do nowych projektów – była gospodarzem Sanatorium miłości, wkrótce ma poprowadzić The Voice Senior. 

Zobacz: Marta Manowska ma poważną konkurencję! „The Voice Senior” poprowadzi razem z nią ulubienica widzów TVP!

Na kilka chwil przed emisją programów z jesiennej ramówki, gwiazda uległa poważnemu wypadkowi. Wszystko przez sporty wodne, których Manowska jest fanką. W jeden z lipcowych dni Marta zdecydowała się popływać na desce surfingowej:

Wykonała gwałtowny ruch i poczuła przeszywający ból. Kontuzja, na szczęście, okazała się niezbyt poważna. Marta przez parę dni musiała jednak chodzić w kołnierzu ortopedycznym, aby ustabilizować kręgosłup w odcinku szyjnym. Miała też kilka zabiegów fizjoterapii – wyjawił w rozmowie z Rewią jeden z pracowników stacji.

Zobacz: Marta Manowska drugą Małgorzatą Rozenek! W oficjalnej sesji ze wszystkimi trenerami „The Voice Senior” wygląda identycznie jak seksbomba z TVN-u!

Manowska całą sytuacją bardzo się przejęła. Chociaż udało się szybko wrócić do formy, a nagrywanie kolejnych odcinków nie jest zagrożone, dziennikarka nie chce zawieść zaufania władz stacji:

Wie, że telewizja jej zaufała, a ona za nic nie chce zawieść tego zaufania. Zdaje sobie sprawę, że jeszcze nie osiągnęła tego, co chciałaby osiągnąć. Że wciąż pracuje na swoje nazwisko. Pochodzi ze Śląska i od dzieciństwa wpajano jej, że danego słowa się dotrzymuje – podkreślała w tygodniku znajoma Marty.

Z pewnością to zdarzenie będzie cenną lekcją, z której gwiazda wyciągnie wnioski na przyszłość.

Zobacz: Marta Manowska ujawniła kulisy pracy w TVP! Ciekawe, co na to Barbara Kurdej-Szatan


Marek Piekarczyk i Marta Manowska w programie The Voice

Marek Piekarczyk i Marta Manowska w programie The Voice

Marta Manowska - Rolnik szuka żony 6

Marta Manowska - Rolnik szuka żony 6

Marta Manowska pokazała zdjęcie w bikini

Marta Manowska pokazała zdjęcie w bikini

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×