Kulisy nowego związku Marty Manowskiej wyszły na jaw! Wiemy kim jest jej ukochany!

Marta Manowska zakochana

Marta Manowska ma nowego partnera

Marta Manowska znów jest zakochana i ma nowego partnera. Gdzie go poznała? Jak się nazywa i czym się zajmuje? Szczegóły dotyczące związku gwiazdy Sanatorium Miłości wyszły na jaw. 

Marta Manowska długi czas pomagała innym ludziom znaleźć miłość, szczęście i poczucie bezpieczeństwa w życiu. Zarówno w programie Rolnik szuka żony jak i w popularnym w tym sezonie Sanatorium miłości, gwiazda dokładała wszelkich starań, by pomóc swoim podopiecznym w odnalezieniu uczucia. Sama zaś, jak na ironię, nie miała szczęścia. Wygląda jednak na to, że wszystko uległo zmianie!

Serce w różnym wieku w różnych kierunkach się rwie, ale dochodzi się do momentu, kiedy pragnie się kogoś normalnego u boku, kto będzie obecny w życiu, z kim można dzielić radości i smutki pod kołdrą, ale też biegać po lesie i skakać z radości. Okazało się, że na świecie są normalni mężczyźni. – wyjawiła, a komentując swój związek powiedziała – To normalny facet, który jest połączeniem dobra, wsparcia, bezpieczeństwa i siły charakteru – skwitowała Manowska

Jak donosi Na Żywo, ukochany Marty jest dźwiękowcem i pracuje przy produkcjach TVP. Nazywa się Adam, jest odrobinę młodszy od Manowskiej, wysportowany i dobrze wychowany. Poznali się na planie Sanatorium Miłości.

Myślicie, że to „ten jedyny”? 😉

Gwiazdy oddały swoje cenne kreacje w szczytnym celu: Majka Jeżowska, Marta Manowska, Anna Popek, Paula Tumala

Marta Manowska nie jest już blondynką! Zaprezentowała się w ciemnych włosach i zrobiła furorę [WIDEO]

Marta Manowska zdradziła wzruszające życzenie córki zmarłego Cezarego z „Sanatorium miłości”. O co poprosiła TVP? [WIDEO]


Marta Manowska - Fundacji Ronalda McDonalda,

Marta Manowska - Fundacji Ronalda McDonalda,

Marta Manowska - pogrzeb Cezarego Mocka

Marta Manowska - pogrzeb Cezarego Mocka

Marta Manowska w rudych włosach

Marta Manowska w rudych włosach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×