Marta Manowska szaleje w tropikach z niezłym ciachem. Szybko namierzyli, kto jej towarzyszy. Znalazła miłość na planie „Rolnika”?

Marta Manowska

Marta Manowska

Marta Manowska jest na urlopie w Meksyku. Do sieci od kilku dni zdjęcia z tych samych miejsc wrzuca także brat Pawła Bodziannego z programu Rolnik Szuka żony. Teraz preznterka postanowiła oficjalnie potwierdzić, że na urlop wybrali się razem. Opublikowała wspólne zdjęcia.

Marta Manowska ogromną popularność i sympatię widzów zyskała, pojawiając się w programie Rolnik szuka żony. Od samego początku pełni w kultowym formacie rolę prowadzącej. Do reality show zgłaszają się rolnicy, którzy szukają swojej drugiej połówki. Prowadząca od samego początku służy im dobrą radą i wsparciem. Ona sama dzięki pojawieniu się w hicie TVP stała się bardzo rozpoznawalna, a pracodawcy zaproponowali jej kolejne kontrakty.

Pojawiła się między innymi jako gospodyni Sanatorium Miłości, a także The Voice Senior. Prezenterka wzbudza w widzach ogrom sympatii i szybko stała się ich ulubienicą. Jest popularna do tego stopnia, że śledzą oni nie tylko jej zawodową karierę, ale interesują się też jej życiem prywatnym. Pod lupę biorą szczególnie miłosne perypetie, a ostatnio kolorową prasę rozgrzały doniesienia o jej wakacjach w ciepłym klimacie. Z kim tam pojechała?

Marta Manowska na wakacjach w Meksyku. Z kim pojechała?

Marta przed kamerami czuje się dosłownie jak ryba w wodzie, a jej popularność z ekranu szybko przeniosła się także do social mediów. Tam obserwuje ją spore grono osób. Internauci mogą tam znaleźć nie tylko relacje zza kulis jej pracy, ale także sporo zdjęć z podróży. Prezenterka w wolnych chwilach uwielbia zwiedzać świat, a w szczególności odwiedzać miejsca, gdzie znajdzie piaszczyste plaże i mnóstwo słońca. Ostatnio wybrała się do Meksyku.

Manowska od kilkunastu dni publikuje w sieci zdjęcia z gorących plaż Meksyku. Internauci szybko dopatrzyli się, że prawdopodobnie na urlop nie pojechała sama. Identyczne kadry w tym samym czasie pojawiły się także na profilu Roberta Bodziannego, czyli brata Pawła, który brał udział w programie Rolnik szuka żony. Każde z nich wrzuca zdjęcia, na których pozują samotnie, ale nie da się ukryć, że odwiedzają te same miejsca.

Przy tym samym sklepie w Meksyku ma również zdjęcie Robert.

Na profilu Roberta pojawiło się też zdjęcie przy żółtym kajaku. Mężczyzna pozuje w przejrzystej wodzie a za nim widać jedynie drzewa i błękitne niebo.

Kilka kadrów z udziałem identycznego kajaku na swoim profilu ma też Marta Manowska.

Marta i Robert mieli się okazję poznać przy okazji nagrywania reality show. Z Instagrama Bodziannego można się dowiedzieć, że uwielbia on podróże i zwiedził już spory kawałek świata. Internauci przez kilka dni snuli domysły na temat wspólnego wyjazdu tych dwojga. W końcu Marta zamieściła na swoim Instagramie ich pierwsze wspólne zdjęcia, którymi potwierdziła, że ten urlop spędzają razem.

Jakiś czas temu pojawiły się doniesienia o tym, że gwiazda TVP spotyka się z dźwiękowcem Adamem, którego poznała na planie programu Sanatorium miłości. Sama zainteresowana jednak nie potwierdziła wyraźnie tych doniesień.

W naszej galerii znajdziecie wspólne zdjęcia Marty i Roberta.


Marta Manowska w Meksyku

Marta Manowska w Meksyku

Marta Manowska w Meksyku

Marta Manowska w Meksyku

Robert Bodzianny w Meksyku

Robert Bodzianny w Meksyku

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×