Marta Manowska pokazała swoje bardzo przytulne mieszkanie. Zobaczcie jej luksusy

Marta Manowska jak mieszka?

Marta Manowska jak mieszka?

Jak mieszka Marta Manowska?

Marta Manowska rok rocznie przemierza tysiące kilometrów by odwiedzać domy uczestników programu Rolnik szuka żony. Co jednak kiedy gasną światła? Wówczas wraca do swojego mieszkania, z którego zdjęciami chwali się na Instagramie.

Marta pochodzi z Siemianowic Śląskich, ale obecnie mieszka w Warszawie. Jest bardzo aktywna i oprócz wizyt na planie, sporo czasu poświęca na podróże. Nic więc dziwnego, że w jej mieszkaniu znajduje się wiele inspiracji z innych krajów, a ważne miejsce zajmuje sporych rozmiarów walizka.

Zaznaczmy, że Manowska słynie z tego, że bardzo chroni swojej prywatności. Jak podkreślała w jednym z wywiadów:

Właśnie dlatego, że to życie prywatne. W programie żyję emocjami innych ludzi, razem z nimi przeżywam sukcesy i porażki. Muszę zachować coś dla siebie – przyznała Manowska.

Nie da się jednak nie zauważyć zdjęć, na których gwiazda przypadkowo pokazuje jak mieszka. Na jednym z nich pozuje na tle mebli. Dzięki temu można zobaczyć, że lubi stonowane, szare kolory. Na innym pochwaliła się kuchnią, która jest urządzona w nowoczesnym stylu i jest niezwykle przestronna. Na środku znajduje się wyspa, która może być miejscem przy którym można usiąść i spokojnie spędzić czas z przyjaciółmi racząc się dobrą kawą czy prosecco np. Martini.

Marta to bez wątpienia także romantyczka, o czym mogą świadczyć subtelnie wplecione w wystrój mieszkania dodatki. Tak jak zwiewne firanki, znajdujące się na dużych oknach oraz świeże kwiaty w pastelowych odcieniach. W jej mieszkaniu nie brakuje książek. Ma pokaźnych rozmiarów bibliotekę, którą gdy tylko może, uzupełnia o najnowsze wydawnictwa.

Podoba się wam jak mieszka Marta Manowska?

Zaprezentowano uczestniczki nowej edycji „Rolnik szuka żony”! To same piękności!

Ruszyły zdjęcia do „Rolnik szuka żony 5”! Odchudzona Marta Manowska już na starcie zachwyciła swoją kreacją

Jednak happy end! Rolnik znalazł miłość po programie!


Marta Manowska

Marta Manowska

Marta Manowska

Marta Manowska

Marta Manowska

Marta Manowska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×