Marta Linkiewicz poszalała z fryzurą. Tak jeszcze nie wyglądała. Zainspirowała się Joanną Liszowską?

Marta Linkiewicz w nowej fryzurze

Marta Linkiewicz w nowej fryzurze

Marta Linkiewicz zaangażowała się w pomoc Ukrainie. Opublikowała post, gdzie namawia do pomocy. Uwagę zwraca jej nowa fryzura. Zainspirowała się Joanną Liszowską?

Marta Linkiewicz dorobiła się imponującej grupy fanów na Instagramie – obserwuje ją grubo ponad milion osób. Trzeba przyznać, że to może robić wrażenie, zwłaszcza że popularność zbudowała raczej na kontrowersjach.

Przypomnijmy, że zasłynęła nagraniem opublikowanym na swoim Snapchacie w 2015 roku. Opowiadała razem z koleżanką, że uprawiała seks z raperami z grupy Rae Sremmurd, którzy zagrali koncert w warszawskiej Proximie. Wideo udostępniła znajomym, jednak jeden z nich zgrał je i puścił w obieg. Tak się wszystko zaczęło, a teraz zarabia miliony na swojej działalności w sieci.

To na pewno nie są tysiące, bardziej powiedziałabym dziesiątki tysięcy – powiedziała Linkiewicz w rozmowie z Krzysztofem Gonciarzem.

Dzięki temu, że jest prawdziwą gwiazdą internetu i swego rodzaju fenomenem, a także wzbudza ogromne zainteresowanie, pojawiła się na ringu Fame MMA w pierwszej walce kobiet i stanęła naprzeciw Esmeraldzie Godlewskiej. Linkimaster dosłownie zmiotła rywalkę. Obie zyskały jeszcze większą  sławę, a damskie starcia na stałe wpisały się w program imprezy.

Od kiedy Marta po raz pierwszy przeżyła przygodę z MMA, przeszła sporą metamorfozę. Skupiła się na sporcie, który teraz mocno propaguje i regularnie odwiedza siłownię, przeszła także na dietę. Schudła, a zgrabną sylwetką chętnie się chwali, zrzucając przy okazji sporo ubrań. Linkiewicz trzyma formę, a od czasu do czasu zaskakuje fanów zmianami, ale te dotyczą jej uczesania. W niedzielę pokazała się w nowej fryzurze.

Marta Linkiewicz w nowej fryzurze

Marta Linkiewicz nie pozostała obojętna na to, co się dzieje w Ukrainie. Na swoim profilu na Instagramie opublikowała post, w którym pokazała jedna z metod, jak można pomóc naszym sąsiadom. Celebrytka ma spore zasięgi, więc jej wpis jest bardzo cenny.

🇺🇦 Polski Czerwony Krzyż pod hasłem #napomocUkrainie prosi o wpłaty na konto organizacji ♥️ Wpłaty można dokonać na konto 16 1160 2202 0000 0002 7718 3060 z dopiskiem „Ukraina” – napisała.

Uwagę zwraca także nowa fryzura Linkiewicz. W kręconych włosach wygląda interesująco. Czyżby zainspirowała się lokami Joanny Liszowskiej? Jak wam się podoba Linki Master w nowym wydaniu?


Marta Linkiewicz w nowej fryzurze

Marta Linkiewicz w nowej fryzurze

Marta Linkiewicz w nowej fryzurze

Marta Linkiewicz w nowej fryzurze

Marta Linkiewicz – tatuaż na plecach

Marta Linkiewicz – tatuaż na plecach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×