O siostrze Marty Linkiewicz nikt nie słyszał, aż do teraz. Właśnie się pokazała i wywołała niezły ferment w sieci!

Marta Linkiewicz - siostra

Marta Linkiewicz - siostra

Marta Linkiewicz od trzech lat jest na fali popularności. Chociaż patoinfluncerka w sieci regularnie publikuje ważne wydarzenia ze swojego życia, uparcie milczy na temat rodziny. Teraz zrobiła wyjątek i pokazała swoją siostrę. 

Marta Linkiewicz to obecnie jedna z popularniejszych influncerek, która jest niezwykle aktywna w sieci. Od momentu, w którym pochwaliła się w sieci, że uprawiała grupowy seks z raperami z grupy Rae Sremmurd, zebrała spore grono obserwujących.

Obecnie jej konto śledzi ponad 950 tysięcy osób, którzy do niedawna co jakiś czas mogli oglądać roznegliżowane zdjęcia celebrytki, a także relacje z suto zakrapianych imprez. W ostatnim jednak czasie Linki Master nieco spokorniała i zamiast na imprezach, skupia się na sporcie. Linkiewicz dołączyła bowiem do Fame MMA i dwukrotnie stawiła się w klatce.

Po ostatniej przegranej walce, Marta postanowiła nieco odpocząć. Właśnie dlatego wylatuje na wakacje, które jak zapowiedziała przed wylotem, regularnie będzie relacjonować w sieci. Odpoczywać nie będzie jednak sama. Towarzyszy jej siostra, której zdjęciem celebrytka pochwaliła się w sieci.

Mało kto wcześniej zdawał sobie sprawę z tego, że panie są aż tak do siebie podobne. Linkiewicz po raz pierwszy pokazała bowiem rodzinne zdjęcie. Siostry mają podobne uśmiechy. Kasia ma jednak nieco jaśniejszy kolor włosów. Ciekawe czy siostra Marty także planuje karierę w show-biznesie. Patrząc na jej zdjęcia, ma do tego spore predyspozycje.

Zobacz: Marta Linkiewicz pokazała zmasakrowaną twarz po walce z Lil Masti! „Pierwszy raz dostałam taki wpi**dol”

Zobacz: Marta Linkiewicz zmieniła fryzurę tuż przed walką MMA! Teraz wygląda jak słynna amerykańska seksbomba!

Zobacz: Mocno odchudzona Marta Linkiewicz pokazała się w bikini Gucci! Wygląda niesamowicie! Internauci aż zaniemówili z wrażenia!


Kasia - siostra Marty Linkiewicz, jak wygląda?

Kasia - siostra Marty Linkiewicz, jak wygląda?

Marta Linkiewicz z siostrą na wakacjach

Marta Linkiewicz z siostrą na wakacjach

Marta Linkiewicz z siostrą na wakacjach

Marta Linkiewicz z siostrą na wakacjach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×