Marta Linkiewicz pokazała zmasakrowaną twarz po walce z Lil Masti! „Pierwszy raz dostałam taki wpi**dol”

Marta Linkiewicz musiała podzielić się z fanami odczuciami po przegranej walce z Lil Masti. Spodziewaliście się, że Aniela Bogusz rozłoży na łopatki największą patoinfuelncerkę w Polsce?

Marta Linkiewicz rozpoczęła swoją karierę od kontrowersyjnej wypowiedzi na temat jej stosunku z członkami grupy Rae Sremmurd. Dziewczyna nieoczekiwanie przeobraziła się w mega rozpoznawalną „pato-infiencerkę”, która jest tak rozpoznawalna, jak aktorzy i celebryci z pierwszych stron gazet, a na swoim Instagramie ma prawie milion fanów!

Dzięki swoim ogromnym zasięgom w mediach społecznościowych, kontrowersyjna postać Marty Linkiewicz została zaproszona do udziału na gali Fame MMA, na której w lutym pokonała inną wirtualną celebrytkę – Esmeraldę Godlewską.

Organizoatorzy Fame MMA nie spodziewali się tak ogromnych zysków po walce dwóch „pato-infuencerek” i postanowili iść za ciosem organizując kolejną edycję. Tym razem obok Linkiewicz pojawiła się internetowa postać, która słynęła swojego czasu z zamiłowania do pokazywania ponętnych kształtów i „śpiewu” – Lil Masti. Blond piękność to tak naprawdę Aniela Bogusz, która wcześniej trenowała fitness i kulturystykę.

Zwyciężczynią walki została Lil Masti, a Marta Linkiewicz podzieliła się ze swoimi fanami relacją na Instagramie, na której przeżywa ostre baty otrzymane od wysportowanej Anieli Bogusz:

Kochani pierwszy raz życiu dostałam taki wpie***l!
To jest nieprawda – mówi osoba stojąca obok
No dostałam w piz*ę! 

Przegrałam dzisiejszą walkę, ale wygrałam nowe życie i dzisiejszy dzień niczego nie zmienia. Za tydzień wracam do treningów, a teraz idziemy na after – wyznała na swoim Instastory.

Spodziewaliście się, że kontrowersyjna i pewna siebie „pato-influencerka” Marta Linkiewicz skończy na macie pod gradobiciem ciosów od Anieli Bogusz? Zobaczcie, jak wyglądała walka obu pań podczas Fame MMA.

Zobacz: Marta Linkiewicz miała bolesny wypadek! Tak skończyła się jej jazda po alkoholu! [WIDEO]

Zobacz: Marta Linkiewicz nagrała piosenkę, która przejdzie do historii! Ledwo wydukała tekst, a i tak jest hit internetu [WIDEO]

Zobacz: Pijana Esmeralda Godlewska żali się na przegraną walkę! “No k*rwa”. Oskarża sędziego i żąda rewanżu! [WIDEO]

 


Marta Linkiewicz - Instagram

Marta Linkiewicz - Instagram

Aniela Bogusz Lil Masti - Instagram

Aniela Bogusz Lil Masti - Instagram

Aniela Bogusz Lil Masti - Instagram

Aniela Bogusz Lil Masti - Instagram

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×