Marta Linkiewicz zrobiła ostre cięcie i ogoliła głowę. Internauci w szoku: „Jak G.I. Jane”

Marta Linkiewicz ogoliła głowę

Marta Linkiewicz ogoliła głowę

Marta Linkiewicz po raz kolejny w ciągu niespełna dwóch tygodni odwiedziła fryzjera. Ostatnio myślała o tym, żeby ostrzyc włosy na krótko, ale odwiódł ją od tego fryzjer. Dzisiaj już mu się to nie udało. Ogoliła głowę. Jak wygląda?

Marta Linkiewicz należy do kobiet, które absolutnie panują nad swoimi kompleksami – nie ma oporów, żeby pokazywać swoje ciało, a także eksperymentować z wyglądem. Na głowie miała już prawie wszytko. Przyszedł czas na ostre cięcie, o którym myślała już podczas niedawnej wizyty u fryzjera, ale wtedy ten odwiódł ją od tego pomysłu. Zaproponował modne cięcie, a celebrytka dała się przekonać. Dzisiaj już nie było zmiłuj się – głowa została ogolona, czym Linki pochwaliła się na Instagramie.

Marta Linkiewicz ogoliła głowę

Marta Linkiewicz od kilku lat cały czas zdobywa popularność. Wie, jak podkręcić zainteresowanie, więc regularnie publikuje w sieci nowe posty, które błyskawicznie zdobywają tysiące polubień. Ma już ponad milion obserwujących na Instagramie.

Dzięki temu, że jest prawdziwą gwiazdą internetu i swego rodzaju fenomenem, a także wzbudza ogromne zainteresowanie, pojawiła się na ringu Fame MMA. To była pierwsza walka kobiet. Stanęła naprzeciw równie popularnej Esmeraldzie Godlewskiej. To był strzał w dziesiątkę organizatorów gali, bo potyczka bardzo zwiększyła zainteresowanie. Linkimaster błyskawicznie pokonała rywalkę. Obie zyskały jeszcze większą  sławę, a damskie starcia na stale wpisały się w program imprezy.

Od kiedy Marta po raz pierwszy stanęła na ringu, przeszła niezłą metamorfozę. Skupiła się na sporcie i regularnie odwiedza siłownię i przeszła na dietę. Straciła sporo nadprogramowych kilogramów, a zgrabną sylwetką chętnie się chwali, zrzucając przy okazji sporo ubrań.

Nie ma też żadnych problemów z eksperymentowaniem z fryzurą. Około dwóch tygodni temu pokazała się w odświeżonej fryzurze – bardzo modnym blond bobie. Już wtedy odgrażała się, że ma ochotę ogolić głowę. Jednak dopiero dzisiaj zrealizowała zamiar. Efektami podzieliła się w sieci.

View this post on Instagram

????????

A post shared by Marta Linkiewicz (@linkimaster) on

Obserwujący Martę na Instagramie są uodpornieni na szokujące posty, ale tym razem nawet oni mocno zareagowali na zmianę w wyglądzie idolki. Nie brakuje emocjonalnych wpisów, a jeden z obserwujących porównał ja nawet do Demi Moore w G.I. Jane. Zobaczymy, co następnym razem wymyśli Linkimaster.


Marta Linkiewicz ogoliła głowę

Marta Linkiewicz ogoliła głowę

Marta Linkiewicz ogoliła głowę

Marta Linkiewicz ogoliła głowę

Marta Linkiewicz ogoliła głowę

Marta Linkiewicz ogoliła głowę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×