Marta Linkiewicz miała bolesny wypadek! Tak skończyła się jej jazda po alkoholu! [WIDEO]

Upadek Marty Linkiewicz z hulajnogi

Marta Linkiewicz tak bardzo cieszyła się z wygranej podczas Fame MMA 3, że uległa wypadkowi nad Wisłą. Zdarzenie nagrał przypadkowy gapia, a następnie udostępnił je na Instagramie. Bolesny upadek Linki Master jest dziś hitem internetu, z którego śmieje się nawet ona sama.

Można już śmiało powiedzieć, że Marta Linkiewicz wyrasta na prawdziwą celebrytkę. Odkąd rozpoczęła się promocja zakończonego już w minioną sobotę Fame MMA 3, patoinfluencerka jest na językach wszystkich. Jej walką z Esmeraldą Godlewską zainteresowane były tłumy Polaków, o czym świadczyć mogą bardzo dobre wyniki oglądalności całego przedsięwzięcia.

Na ringu drobna Esmeralda nie miała z ważącą ponad 70 kilo Martą najmniejszych szans. Choć walka trwała lekko ponad minutę, już w pierwszych sekundach było widać, kto będzie triumfował. Młodsza z pań natychmiast ruszyła do boju atakując rywalkę. Ostatecznie sprowadziła ją do parteru – choć wcześniej Godlewska zapowiadała, że to zrobi – i wygrała walkę. Zgarnęła za to niemałą sumkę pieniędzy. Choć oficjalne informacje nie zostały podane, w kuluarach mówi się o wynagrodzeniu w przedziale 50-100 tysięcy złotych.

Pieniążki z pewnością przydały się uwielbiającej lekki styl życia Linkiewicz. Po jej story na Instagramie mniemamy, że sporą część wydała na alkohol. To właśnie on był prawdopodobnie przyczyną wypadku do jakiego doszło w środowe popołudnie na bulwarach wiślanych w Warszawie.

Jeden ze zwiedzających, przypadkiem nagrał jak celebrytka mknie na hulajnodze, aż w pewnym momencie traci równowagę i z hukiem upada na beton. Jak na prawdziwą patoinfluencerkę przystało, rozbawiona Linkiewicz kilka chwil później całe zajście udostępniła na swoim profilu i pokazała ranę, jaką sobie zrobiła.

Kim jest Marta Linkiewicz?

Nazywa się patoinfluencerką, ponieważ zarabiając na promowaniu różnych produktów na Instagramie jest wulgarna, chamska i seksistowska. Zasłynęła dzięki nagraniu, w którym pochwaliła się, że uprawiała seks z członkami zespołu Rae Sremmurd:

Wczoraj wydarzyła się pewna sytuacja po wyjściu z klubu Proxima. Totalnie n******e podeszłyśmy pod autokar Rae Sremmurd. (…) Ludzie zaczęli na nas krzyczeć, że mamy wejść do tego autokaru (…) Możecie wierzyć lub nie, ale serio zajebiście mnie w*******i. Gdy po paru upojnych godzinach wyszłyśmy z autokaru ludzie bili nam brawo. Ja jestem z siebie dumna – relacjonowała w social mediach Linkiewicz.

Myślicie, że jej konto na Instagramie powinno być zablokowane?

Pijana Esmeralda Godlewska żali się na przegraną walkę! “No k*rwa”. Oskarża sędziego i żąda rewanżu! [WIDEO]

Masakra na Fame MMA 3! Marta Linkiewicz i Esmeralda Godlewska zakończyły bitwę w 1 rundzie! To było starcie tytanów! [WIDEO]

Marta Linkiewicz i Esmeralda Godlewska nagrały spot przed Fame MMA 3. Oj, będzie się działo! [WIDEO]


Wypadek Marty Linkiewicz na hulajnodze

Wypadek Marty Linkiewicz na hulajnodze

Kim jest Marta LInkiewicz?

Kim jest Marta LInkiewicz?

Kim jest Marta LInkiewicz?

Kim jest Marta LInkiewicz?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×