Szukaj

Marta Linkiewicz miała bolesny wypadek! Tak skończyła się jej jazda po alkoholu! [WIDEO]

Marta Linkiewicz wypadek

Marta Linkiewicz wypadek

Upadek Marty Linkiewicz z hulajnogi

Marta Linkiewicz tak bardzo cieszyła się z wygranej podczas Fame MMA 3, że uległa wypadkowi nad Wisłą. Zdarzenie nagrał przypadkowy gapia, a następnie udostępnił je na Instagramie. Bolesny upadek Linki Master jest dziś hitem internetu, z którego śmieje się nawet ona sama.

Można już śmiało powiedzieć, że Marta Linkiewicz wyrasta na prawdziwą celebrytkę. Odkąd rozpoczęła się promocja zakończonego już w minioną sobotę Fame MMA 3, patoinfluencerka jest na językach wszystkich. Jej walką z Esmeraldą Godlewską zainteresowane były tłumy Polaków, o czym świadczyć mogą bardzo dobre wyniki oglądalności całego przedsięwzięcia.

Na ringu drobna Esmeralda nie miała z ważącą ponad 70 kilo Martą najmniejszych szans. Choć walka trwała lekko ponad minutę, już w pierwszych sekundach było widać, kto będzie triumfował. Młodsza z pań natychmiast ruszyła do boju atakując rywalkę. Ostatecznie sprowadziła ją do parteru – choć wcześniej Godlewska zapowiadała, że to zrobi – i wygrała walkę. Zgarnęła za to niemałą sumkę pieniędzy. Choć oficjalne informacje nie zostały podane, w kuluarach mówi się o wynagrodzeniu w przedziale 50-100 tysięcy złotych.

Pieniążki z pewnością przydały się uwielbiającej lekki styl życia Linkiewicz. Po jej story na Instagramie mniemamy, że sporą część wydała na alkohol. To właśnie on był prawdopodobnie przyczyną wypadku do jakiego doszło w środowe popołudnie na bulwarach wiślanych w Warszawie.

Jeden ze zwiedzających, przypadkiem nagrał jak celebrytka mknie na hulajnodze, aż w pewnym momencie traci równowagę i z hukiem upada na beton. Jak na prawdziwą patoinfluencerkę przystało, rozbawiona Linkiewicz kilka chwil później całe zajście udostępniła na swoim profilu i pokazała ranę, jaką sobie zrobiła.

Kim jest Marta Linkiewicz?

Nazywa się patoinfluencerką, ponieważ zarabiając na promowaniu różnych produktów na Instagramie jest wulgarna, chamska i seksistowska. Zasłynęła dzięki nagraniu, w którym pochwaliła się, że uprawiała seks z członkami zespołu Rae Sremmurd:

Wczoraj wydarzyła się pewna sytuacja po wyjściu z klubu Proxima. Totalnie n******e podeszłyśmy pod autokar Rae Sremmurd. (…) Ludzie zaczęli na nas krzyczeć, że mamy wejść do tego autokaru (…) Możecie wierzyć lub nie, ale serio zajebiście mnie w*******i. Gdy po paru upojnych godzinach wyszłyśmy z autokaru ludzie bili nam brawo. Ja jestem z siebie dumna – relacjonowała w social mediach Linkiewicz.

Myślicie, że jej konto na Instagramie powinno być zablokowane?

Pijana Esmeralda Godlewska żali się na przegraną walkę! “No k*rwa”. Oskarża sędziego i żąda rewanżu! [WIDEO]

Masakra na Fame MMA 3! Marta Linkiewicz i Esmeralda Godlewska zakończyły bitwę w 1 rundzie! To było starcie tytanów! [WIDEO]

Marta Linkiewicz i Esmeralda Godlewska nagrały spot przed Fame MMA 3. Oj, będzie się działo! [WIDEO]


Marta Linkiewicz miała wypadek na hulajnodze

Marta Linkiewicz miała wypadek na hulajnodze

Wypadek Marty Linkiewicz na hulajnodze

Wypadek Marty Linkiewicz na hulajnodze

Marta Linkiewicz i Esmeralda Godlewska na Fame MMA 3

Marta Linkiewicz i Esmeralda Godlewska na Fame MMA 3

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×